Hansgrohe innovatiivsed tehnoloogiad

Tõelist lisaväärtust pakkuvad tooted ja funktsioonid, mis on varustatud kvaliteedimärkidega

Kas soovite endale segistit või dušši, mis oleks imeliselt veesäästlik ja tõeliselt nauditav? Kas unistate eriti suurest üladušist või eelistate juukseid kraanikausis pesta? Kas kavandate uut vannituba või soovite olemasoleva võimalikult mugavaks muuta? Kas Teile meeldiks segisti välkkiirelt puhtaks saada? Sel juhul lubage end aidata: muudame Teie elu ilusamaks ja mugavamaks.

Piktogrammiga Select-nupp

Kas õrnad piisad või jõuline massaaž? Pihustusrežiimi muutmiseks piisab ühest vajutusest ja seega on duši all käimine veelgi lõbusam.

Piktogramm CoolStart

Selle keskkonnasõbraliku Hansgrohe tehnoloogiaga säästavad valamu segistid nutikalt ressursse.

Hansgrohe EcoSmart logo

Hansgrohe segistid ja dušid, mis on varustatud EcoSmart tehnoloogiaga, kasutavad kuni 60 protsenti vähem vett kui tavatooted ning seda ilma mugavuses kaotamata. Nii kulutate vähem raha veele ja elektrile ning säästate samas väärtuslikke ressursse.

Hansgrohe AirPower logo

Hansgrohe AirPower dušitehnoloogia tähendab seda, et vesi segatakse õhuga ning nahale langeb mõnusalt kihisev veejuga. Õhuga segamine muudab veepiisad täidlasemaks, kergemaks ning pehmemaks. Nii kasutate vett tõhusamalt.

Hansgrohe ComfortZone logo

Suured mõõtmed, täppistehnoloogia ja intuitiivne kasutus. Erakordne disain, kõrged turvastandardid ja suur pluss mugavuse osas: Hansgrohe dušid, segistid ja termostaadid, mis seda märki kannavad, suurendavad Teie ComfortZone mugavusala.

Hansgrohe XXLPerformance logo

Seda tuleb lihtsalt ise omal nahal kogeda: tõeliselt külluslik dušinauding, mille tagavad  eriliselt mõnusad pihustusrežiimid. Hansgrohe kuni 600 mm läbimõõduga üladušid mähivad sind ebamaisesse veeunelmasse.

Hansgrohe QuickClean logo

Kellele meeldiks küürida? Meie leiutis QuickClean aitab mustuse ja katlakivi segistitelt ja duššidelt kiiresti eemaldada. Selle eest hoolitsevad paindlikud silikoondüüsid. Hoiduge koopiate eest: vaid see QuickClean logo kindlustab, et tegemist on tõelise Hansgrohe kvaliteettootega!

Universaalse iBox'i logo

Kas peate oluliseks, et vannitoa kavandamisel jätkuks mänguruumi ning hindate liikumisvabadust vannitoas? Sel juhul on Hansgrohe universaalne iBox õige valik. See ruumisäästlik mitmefunktsionaalne paigaldusseade on sanitaartehnika ajaloo tähtis verstapost.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega