Video „Made in Germany“: Nii luuakse Hansgrohes kvaliteeti

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Traditsioon ja innovatsioon

Kvaliteet, ideed ja innovatsioon vannitoa jaoks – alates aastast 1901

Vormi ja funktsiooni täiuslikkus – see oli ja on Hansgrohe standard. Vannitubade sisustuspioneer Hans Grohe ja tema järeltulijad on juba alates aastast 1901 olnud alati sammuvõrra ajast ees. Seda nii esimest taskukohast käsidušši (1928) kui dušilifti (1953) leiutades. Või Raindance’iga (2003) uut dušiajastut kuulutades. Ka peale 115 tegevusaastat on leiutamine endiselt Schwarzwaldi ettevõtte liikumapanevaks jõuks. Seejuures on põhirõhk loomulikult sellel, kuidas Teile kui kliendile kasu tuua ja rõõmu valmistada.

Hans Grohe ajalooline foto.
Lugu sellest, kuidas kangur Hans Grohe sanitaartehnika valdkonna teerajajaks sai ning 1901. aastal dušikultuurile aluse pani.
Portselanpidemega käsidušš.
Ideedevabrik: kirjutame oma toodete, ideede ja leiutistega vannitubade ajalugu ja teeme revolutsioonilisi uuendusi duššide juures.
Hansgrohe DNA-ahel, millele on märgitud saadud auhinnad
Interaktiivselt DNA-ahelalt saab vaadata, milliseid auhindu on võitnud AXOR ja hansgrohe.
Hansgrohe pihustusviiside uurijate grupifoto.
Siit saate teada, kuidas innovatiivne Hansgrohe Grupp muudab uued tehnoloogiad ja disainikontseptsioonid turukõlblikuks.
Võltsitud käsidušid.
Kaitse ideevarguste eest: miks tegeleb Schwarzwaldis loodud kaubamärkide tootja aktiivselt piraatkoopiate leviku piiramisega.
Hansgrohe SE tootmistöötaja.
Kaubamärgiga tooted Schwarzwaldist: hansgrohe ühendab endas Saksa oskusteabe ning vormi ja funktsiooni parima kvaliteedi.
Pildiseeria segisti valmimisest.
Sukelduge Hansgrohe tootemaailma. Viies lühifilmis näitame, kuidas toodetakse AXORi ja hansgrohe kvaliteetsegisteid.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega