Veesääst tähendab ka energiasäästu. EcoSmart tehnoloogia abil õnnestub see kui iseenesest.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Nutikas veesääst ja kliimakaitse

EcoSmart näitab teed

Ka duši all käies on võimalik kaitsta kliimat ja käsi pestes keskkonnasõbralikult käituda. Hansgrohe on võtnud endale veekaitsja rolli ning on otsustanud olla esirinnas selle väärtusliku ressursi säästmisel. Hansgrohe segistid ja dušid, mis on varustatud EcoSmart tehnoloogiaga, kulutavad kuni 60 protsenti vähem vett kui tavatooted. Väiksem veetarve tähendab ka väiksemat energiakulu. See tähendab, et õhku paisatakse vähem süsihappegaasi ja kasutuskulud on väiksemad. Arvuta oma säästmisvõimalused veebis välja.

EcoSmart dušid – faktid ja kasutamine

Tipptasemel vooluhulga piiraja, spetsiaalsed pihustusdüüsid ja vee rikastamine õhuga aitavad päevast dušiveetarvet vähendada kuni 60 protsenti. Näiteks Hansgrohe Raindance EcoSmart üla- ja käsidušid kasutavad minutis vaid 9 liitrit vett ning Crometta 85 Green üla- ja käsidušid veelgi vähem – vaid 6 liitrit vett minutis. Seejuures ei ole oluline, kui suur on veesurve torustikus. Veehulga reguleerimiseks kasutatakse "täppis-rõngastihendit", mis reageerib paindlikult veesurvele. Kui veesurve on suur, muudab tihend läbipääsuava väiksemaks. Kui veesurve on aga väike, suurendab see läbipääsuava.

EcoSmart segistid – faktid ja kasutamine

Tavalisest valamusegistist voolab minutis läbi ligikaudu 13 liitrit vett. EcoSmart vähendab kõikide Hansgrohe segistite veekulu kuni 60 protsenti*, mis tähendab et nende veekulu on umbes 5 liitrit minutis. Kuidas see saavutatakse? Õhu lisamisega veele ning spetsiaalse vooluhulga piiraja kasutamisega. Segisti jooksutorusse sisse ehitatud EcoSmart aeraator rikastab vett vabalt saadaoleva ressursi – õhuga. Tulemuseks on rikkalik ja pulbitsev veejuga. "Täppis-elastomeer" reageerib automaatselt veesurve erinevustele ja muudab oma kuju. See piirab vooluhulka ja säästab sellega pidevalt joogivett.
* ilma EcoSmart tehnoloogiata: 13 liitrit minutis 0,3 Mpa (3 bar) juures

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega