AirPower by Hansgrohe.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AirPower: suurem nauding, efektiivsem kasutus

Meeldivalt teistmoodi dušielamus

See peaks Teile jäädavalt muljet avaldama: õhkkerge Hansgrohe dušitehnoloogia muudab duši all käimise veelgi nauditavamaks ning säästab samas vett. Seda muidugi juhul, kui Te suurest naudingust duši alla ei soovi jäädagi. Kuna õhku on külluses, kuid väärtuslik veeressurss on piiratud, töötasid Hansgrohe leidurid meie laboris välja uue murrangulise AirPower tehnoloogia. See tähendab lõbusat veesäästu.

AirPower – suurem nauding väiksema veekuluga

Selle tööpõhimõte on lihtne: AirPower duši pihustiplaadi suurelt pinnalt imetakse õhk dušipeasse. Seal see sõna otseses mõttes segatakse sissevoolava veega. Ühele liitrile veele lisatakse umbes kolm liitrit õhku. See tagab tõhusa veekasutuse. 

AirPower – ainulaadne dušinauding

Sel viisil õhuga rikastatud veepiisad on täidlasemad, kergemad ja pehmemad. Erinevust tunnete omal nahal: AirPower kihisev dušivihm katab kogu Teie keha ja loob suurepärase tunde. Lisaks sellele on mitme joaga mudelitel olemas massaažifunktsioon: tugeva joa lõõgastav mõju on selgelt tuntav. Suurema dušinaudingu kõrval on selle tehnoloogia eeliseks ka väiksem veetarve.

Hansgrohe aitab ressursse säästa

Oleme veendunud, et iga piisk on oluline ja seetõttu püüame Teil aidata vett, energiat ja kulusid kokku hoida. Meie innovatiivsete toodete ja edumeelsete tehnoloogiatega.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega