Universaalne iBox ja tooted

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Universaalne iBox – Hansgrohe mitmekülgne seinasisene paigalduskomplekt

Selged jooned ja paindlikkus Hansgrohe seinasisese paigalduskomplektiga

Kui segisti juurde kuuluv tehnika ei paista silma, võidab sellest vannituba: kui torustik ja ühendused on seina sisse peidetud, näeb vannituba parem välja ning seal on rohkem liikumisruumi. Nii hoolitseb peitpaigaldatav Hansgrohe iBox eelkõige suurema dušinaudingu, puhaste joontega kujunduse ning enama liikumisruumi eest duši all ja vanni juures.

Lisaks sellele lihtsustab universaalne iBox renoveerimistöid: seina sisse paigaldatud paigalduskomplekt sobib kõikide Hansgrohe ja Axori standardsete segistisarjadega ja muudab juhtseadmete väljavahetamise üsna hõlpsaks – universaalne iBox on lihtsalt „Üks kõigi jaoks“.

Eraisikust ehitaja ja vannitoa renoveerija saab seega nautida mänguruumi planeerimisel: juba paigaldatud universaalset iBox paigalduskomplekti saab hiljem kiirustamata kombineerida valitud segistiga või mitme joarežiimiga üladušiga. Universaalse iBox'i baasil saab ka olemasoleva rakenduse muutunud nõudmistele vastavaks kohandada. Paindlik peitpaigaldatav tehnika kindlustab, et seina ei pea hiljem jälle lahti võtma.

Hansgrohe sanitaartehnika professionaalidele suunatud veebisaidilt leiate lisateavet universaalse iBox'i kohta.

Jaemüüjate otsing

Leia jaemüüja minu läheduses.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega