Nõustaja – suurem nauding oma vannitoast

Tuhat nõuannet ning taustinformatsioon

Tore oleks oma vannitoalt nii mõndagi küsida. Näiteks: "Kuidas suudad saa nii vähe vett kulutades nii palju pakkuda?" või "Kallis vann, mil viisil soovid, et sind puhastaksin?", aga ka "Millisesse keraamikasse võiksid armuda, mu segisti?" Ning kõik need terminid... Küsime kohe järele. Õnneks oskab Hansgrohe peaaegu kõikidele küsimustele vastata.

Hansgrohe dušid on varustatud silikoonpihustitega, tänu millele saab katlakivi lihtsalt maha hõõruda.

Hansgrohe vannitoatoodete pikaajaliseks nautimiseks järgige meie hooldusnippe ja puhastusainete soovitusi ning su vannitoatoodetest lemmikud säravad veelgi kauem.

Valamukomplekt Metris Classic Highriser segistiga

Missugune segisti konkreetse valamu juurde sobib? Või vastupidi...

Hansgrohe veesäästunipid: Väärtusliku veeressursi säästmine muutub üha olulisemaks – iga piisk on tähtis

Kaunist disaini saab nautida ka keskkonnasäästlikult ning veemõnud ei ole vett säästes sugugi väiksemad. Siit leiate mõned nõuanded, mida igapäevaelus rakendada.

Hansgrohe tooted parandavad elukvaliteeti mitmes valdkonnas. Seda kinnitavad erinevad kvaliteedimärgid, mis annavad tunnistust kasutusmugavusest, keskkonnasäästlikkusest ja muudest eelistest.

Hansgrohe Raindance käsidušid

KKK

Kas vajate mõne Hansgrohe toote kasutamisel abi? Kas segisti paigaldamine ei õnnestu? Siit saate kiiresti abi:

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega