Missugune segisti sobib valitud valamuga?

Tehniliselt ja visuaalselt õige kombinatsiooni leidmine

Kas Teile on hakanud väga meeldima mõni kindel segisti, kuid Te pole kindel, kas see sobib Teie valamuga? Kas soovite välja selgitada, missugused hansgrohe ja AXORi kaubamärkide segistid kindlate valamutega sobivad?
Segisti ja valamu kombinatsioon: aitame Teid õige paari otsingutel. Pakume hansgrohe kaubamärgi jaoks stiilisoovitusi, mis on meie katsekeskuses ka tehniliselt testitud, ning anname disainialast nõu AXORi kaubamärgi kohta.

Mees pritsib end kraanikausi juures veega märjaks.
  1. Veepritsmete test: Hansgrohe katsekeskuse vannitoaprofessionaalid testisid ja hindasid paljusid segisti ja valamu kombinatsioone. Testitulemused on Teile tasuta kättesaadavad.
  2. Saad enesekindlalt stiilseid kombinatsioone luua, pole mingit hirmu, et midagi viltu võiks minna.
AXOR Massaud valamukapikomplekt

AXORi kaubamärgi disainieksperdid on Teie jaoks välja otsinud tõelised unistuste paarid – ja nad annavad ka disainialast nõu. 

Segisti ja valamu kombinatsioon: Kas leidsite kauni paari?

Kui olete otsuse langetanud, esitage soovitud kombinatsioon oma jaemüüjale. Vaid tema saab nõu anda, kas soovitud lahenduse jaoks on piisavalt ruumi ning kas tehnilised tingimused on sobivad. Sest ka kauneim kombinatsioon on kasutu, kui ruumijaotus, ühendused või veesurve ei ole vastavad. Nõuetekohaseks paigaldamiseks peavad kõik need näitajad sobima.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega