Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXORi segisti ja kraanikausi maatriks

Kindlalt stiilne planeering: aitame leida meie disainsegisti juurde sobiva valamu – ning vastupidi

Kas Teile meeldib mõni meie segisti ning tahaksite teada, missuguse valamuga see kokku sobib? Või vastupidi: valamu on juba välja valitud ning otsite selle juurde sobivat AXORi segistit? Siit saate nii inspiratsiooni kui abi.

Sobiva valamu ja segisti kombinatsiooni leidmist ei tasu juhuse hooleks jätta.

AXORi vannitoa tootesarjad on loodud koostöös nimakate disaineritega. AXORi segistid on osa tulevikku vaatavast vannitoakontseptsioonist, kus kõikide üksikelementide tootedisain sobitub täpselt teistega. Valamusegisti juurde õiges stiilis valamu leidmise lihtsustamiseks on meie disainieksperdid Teie jaoks välja valinud sobiva disainiga tooted. Segisti ja kraanikausi maatriksi abil leiate tunnustatud valamutootjate hetkevaliku hulgast just Teile sobiva toote.

Pesemisala unistuste paarid: nende toodete disain sobib kokku

Nii leiate otsitava: meie stiilimaatriksis on esitatud AXORi valamusegistite erinevad konfiguratsioonid. Käepärases ülevaates on selgelt näha, missugused valamud võiksid disaini poolest Teile sobida. Valamute valiku puhul pidasime silmas eelkõige stiili, hinda ja disainialaseid nõudmisi. 

Individuaalsetele soovidele kohandatud terviklik vannitoa planeerimine

Kas leidsite meeldiva kombinatsiooni? Sel juhul külastage oma jaemüüjat, kes hoolitseb Teie unistuste tootepaari professionaalse paigalduse eest ning vastab vannitoa planeerimisse puutuvatele küsimustele.

Axori segisti

Vaata kõiki soovitusi failide allalaadimise kohast

AXOR Citterio E ComfortZone test

AXOR Starck ComfortZone test

AXOR Starck V ComfortZone test

AXOR Starck Organic ComfortZone test

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega