Inspiratsioon – niimoodi õnnestub Teie vannituba suurepäraselt

Vannitoaideed, mis muudavad iga kodu kaunimaks

Kas otsite hiilgavaid ideid oma unistuste vannitoa ehitamiseks või renoveerimiseks? Kas soovite tutvuda vannitoadisaini-alaste trendidega ja otsida auhinnatud projektide hulgast ideid oma vannitoa sisustamiseks? Siis olete õiges kohas.

Hansgrohe heaks töötavate tunnustatud disainerite ideede ja kontseptsioonide hulgast leiate kindlasti midagi, mida enda vannitoas rakendada. Teeme ühe kiire käigu ümber maailma – vaatame kauneimaid ehitusprojekte, kus on kasutatud Hansgrohe dušše, segisteid ja dušisüsteeme. Uurige välja, kus Teie lähedal on võimalik meie tooteid oma silmaga näha ja käega katsuda. Iga täiuslik plaan vajab esmalt head ideed. Siit saate inspiratsiooni!

Disain on Hansgrohe eduka arendustegevuse alustala.

Me leiutame vannitoa uuesti. Hansgrohe on oma rahvusvaheliselt tunnustatud disainerite ja loominguliste töötubadega üks oma ala disainiliidreid. 

Meie tooted säravad rahvusvahelistes ehitusprojektides.

Hansgrohe loodud vannitubasid leiab maailma erinevatest paikadest, nii luksushotellidest kui põnevatest korteritest, neid näeb nii mootorjahtidel kui ookeanilaevadel.

Axori unistuste vannitoad

Millisena näete Teie lõõgastavat vannituba? Kas see on klassikaline, minimalistlik või õdus? Siin on Teile üheksa perfektset vannitoasisustust – et võiksite unistada.

Dušinauding Hansgrohe duššidega.

Täiesti uutmoodi veetunnetus: dušid, mis Teid hellitavad ja halli argipäeva veeloori taha peidavad.

Elutoasisustuse suundumused mõjutavad ka vannituba.

Meie maailm muutub üsna kiiresti: ellusuhtumise muutus muudab ka suhtumist vannituppa. Siit saate teavet viimaste suundumuste kohta.

Vannitoaideed kohapealt: tulge meie tooteid vaatama ja katsuma.

Disaintooteid katsuda ja dušimõnusid testida ja nendesse armuda võite nii Aquademie elamuskeskuses, kohalike kampaaniate käigus kui ka Teie jaemüüja juures.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega