Vannitoa planeerimine – meie aitame Teid

Praktilised nõuanded kõikide vannitoa planeerimise faaside jaoks

Vannituba ei ehitata iga päev – seepärast peab kõik täiuslik olema. Pakume abi heade ideede otsimisel ja kompetentsete partnerite leidmisel, kes aitaksid luua Teie unistuste vannitoa. Meie nõustaja ja soovituste leheküljed aitavad Teid järjele. Targasti planeerides on duši- ja vannihetked veelgi nauditavamad...       

Jätkusuutlikkus Hansgrohes
Igaüks, kes kavatseb vannitoa või köögi sisustuse välja vahetada, leiab mitu head põhjust, miks otsustada hansgrohe ja AXORi toodete kasuks. Need on: jätkusuutlikkus, kvaliteetdisain, traditsioonid ja innovatiivsus.
AXOR Massaud pesukauss ja AXOR Massaud segisti

Pesuala jaoks optimaalse kombinatsiooni leidmist ei tasu juhuse hooleks jätta. Meie veebiabiga leiate, missuguste segisti ja valamu paaride stiilid harmoneeruvad – ning missugused tehniliselt ja funktsionaalselt kokku sobivad.

AXOR Urquiola põrandaplaan vannitoa planeerimiseks

Kvaliteetsetele toodetele tuleb oskuslikult tähelepanu juhtida: Hansgrohe SE disaintoodete kaubamärk AXOR loob Teie vannitoas hubase õhkkonna. 

Sisekujundajad on vannitoa planeerimisega hästi kursis ja nad rakendavad vannitoa planeerimisel oma loomingulisi ideid.

Kallis plaan! Kust küll alustada – kas uurida suundumusi, inimesed üle lugeda või põrandaplaan joonistada? Me aitame asjadest ülevaate saada. 

Kontrollnimekiri täitmiseks

End sel viisil hästi ette valmistades saadab vestlust eksperdiga kindlasti edu. Meie nimekirja kasutades väldite tüütuid üleküsimisi. 

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega