Disainiauhind ja loominguline töö.

Palju auhindu innovatsiooni ja loovuse eest: Hansgrohe hoiab enda käes esimest kohta sanitaartehnika valdkonnas.

Disainiliider vannitoa alal

hansgrohe ja AXORi auhindadega pärjatud tooted on ehteks igale köögile ja vannitoale

Hansgrohes käib disain käsikäes maksimaalse funktsionaalsusega. Koos rahvusvaheliselt tunnustatud disaineritega arendavad hansgrohe ja AXOR vannitoa- ja köögitooteid, mis muudavad need ruumid kaunimaks ja nende igapäevase kasutuse mugavamaks - nende toodetega jätkub rõõmu kauemaks. Loovusel on oluline koht Hansgrohes. Oleme võitnud üle 500 rahvusvahelise disainiauhinna erapooletutelt kohtunikekogudelt ning seega saavutanud disaini alal oma tööstusharus esimese koha.  

Köök, vannituba ja disain

Vannitoad - nii nagu köögidki - pole enam ammu lihtsalt funktsionaalsed ruumid. Vastupidi, need on muudetud eluruumi lahutamatuteks osadeks, kus meil on hea olla ja kus saame oma isiklikku stiili väljendada. Vannituba kujundades tulevad appi nii kõrge kvaliteediga plaadid kui ka looduslikud materjalid nagu puit ja marmor. Kauni disainiga esmaklassilise kvaliteediga segistid ja dušid annavad vannitoale veel erilise personaalse lihvi. Need detailid pakuvad disainile vannitoas palju mänguruumi ning jäävad kindlalt meelde.

Philippe Starcki looming on Axori teenistuses.

Hansgrohe SE heaks töötab rida maailmanimega disainereid. Ettevõte otsib nendega koos veelgi paremaid lahendusi. Püüame anda vannitubadele erilise ja individuaalse ilme.

Hansgrohe on sanitaartehnika valdkonna disainiliider

Hansgrohe teeb puhta töö: ükski rahvusvaheline žürii ei saa Schwarzwaldi segistite ja duššide tootja innovatsioonidest mööda vaadata. Sajad võidetud auhinnad tähendavad seda, et Hansgrohe SE on üks sanitaartehnika valdkonna disainiliidritest.

AXOR WaterDream

Meie eesmärk on vannituba edasi arendada ja luua uusi veeteemalisi ruumikontseptsioone: „AXOR WaterDream“ – üks tunnustatud disainer ja noored loojad.

Rahvusvahelised arhitektid arutlevad vee ja arhitektuuri teemadel

„AXOR AquaTektur“ töötubades uuritakse vee, inimese ja ruumi koostoimete alustalasid. Rahvusvahelised arhitektid otsivad uusi võimalusi vee ja arhitektuuri ühendamiseks. 

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega