Hansgrohe DNA, Red Dot võitja

Üle maailma saadud auhinnad on moodustanud DNA-ahela, mis viitab Hansgrohe disainile.

Hansgrohe on vannitoadisaini meister.

Enam kui 400 rahvusvahelist auhinda

Maailma disaini ja innovatsioonialased auhinnad leiavad pidevalt tee Schwarzwaldi. Hansgrohe Grupp võidab igal aastal tihedas konkurentsis ihaldatud tiitleid. See on ka Teile kasulik, sest sõltumatu žürii poolt määratud auhinnad näitavad selgelt ettevõtte kvaliteeti. Nende abil leiate eksimatult üles silmapaistvad tooted. Näiteks on Schwarzwaldi segistite ja duššide tootja mitu korda võitnud „Red dot – parimatest parim“ disainiauhinna, „iF kuldne toode" disainiauhinna ja juba kolm aastat järjest ka Saksamaa Liiduvabariigi disainiauhinna. Viimane on Saksamaa kõrgeim ametlik disainiauhind ja seda peetakse tähtsaimaks auhinnaks.

Hansgrohe on oma valdkonnas disainiliider

International Forums Designi (iF) iF auhind on üks maailma tähtsamaid kvaliteedimärke. Hansgrohe Grupp kuulub pidevalt selle võistluse võitjate hulka. Alates 2008. aastast koostab see sõltumatu instituut ka pingerida, mis näitab ettevõtte edukust iF auhinna disainivõistlusel: Hansgrohe Grupp on selles 2000 ettevõtet hõlmavas pingereas hetkel 6. kohal. Tema seljataha jäävad sellised tuntud kaubamärgid nagu Apple, BMW ja Siemens. Sanitaartehnika valdkonnas on Hansgrohe number üks. Ka kõigist Saksa ettevõtetest on Hansgrohe Grupp esikohal. 

 

Ka disainerid on oma ala parimad

Kõrgelt hinnatud Põhja-Ameerikast kuni Kaug-Idani: hansgrohe ja AXOR näevad selles järjepideva arengu kinnitust – tootearendus ja disain muudavad vannitoa veelgi mugavamaks ning väärtuslikumaks. Seda, et Hansgrohe Grupp on ka firmaväliste disainerite hulgast parimatest parimad välja valinud, kinnitas 2009. aastal ajakirja Euro žürii: maailma 25 parimast disainerist teevad neli koostööd hansgrohe ja Axori kaubamärkidega. Viimases „iF ranking creative“ pingereas oli Phoenix Design kuuendal kohal. See disainistuudio on juba aastaid hansgrohe kaubamärgile oma näo andnud. Ning see on kaugelt edukaim Saksamaa disainerite meeskond. Lisateavet meie loominguliste inimeste kohta leiate siit.

Hansgrohe: sanitaartehnika valdkonna esinumber

Hansgrohe Grupp on oma ala disainiliider ning Saksa firmadest disaini alal kõige kõrgemal kohal.

Pildid
  • reddot disainiauhind parimatest parim
  • iF disainipreemia
  • Saksamaa Liiduvabariigi disainiauhind
  • iF tootedisaini auhind 2017 – kuldmedal
  • Wallpaperi disainiauhind
  • Design Plus
  • Focus Open 2014 Gold
  • Saksamaa disainiauhinna laureaat 2017
  • ELLE Deco rahvusvaheline disainipreemia
  • Interjööri innovatsioonipreemia Best of Best 2015

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega