Kodused vannitoad

Isikupärane vannitoakultuur  

Hansgrohe vannitoatooted muudavad kodused vannitoad heaolu oaasideks, olenemata nende suurusest või asjaolust, kas on tegemist uusehitise või renoveeritud ruumiga. Kõrge kvaliteediga segistid, dušid ja vannitoatarvikud teevad elukeskonna nauditavamaks kõige erinevamate stiilidega interjööride puhul. Olgu siis tegu vannitubadega, kus vajatakse kasutusmugavust erinevatele põlvkondadele või vannitubadega, mis on spetsiaalelt disaineri poolt loodud.

Referentsprojektid

  • Philippe Starcki kujundatud Yoo luksuskorterid on üks maailma edukamaid kinnisvarakontseptsioone ning need korterid on igal pool kvaliteedimärgiks. Manhattan on olnud algusest peale kaasatud, nagu ka AXOR Starck.

  • Maja N Moskvas

    Pärast täielikku ümberehitust on maja õhu- ja valgusküllane. Vannitoasisustuses on omanikud kasutanud Axori ja Hansgrohe tooteid.

  • Taani kroonprintsi perekonna lossis valitseb pärast hiljuti lõpetatud renoveerimistöid kaasaegne lihtsus. Tipptasemel disain vannitoas: AXOR segistid.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega