Vabaaja-, spordi- ja fitnessikeskused

Hansgrohega täiuslikult vormi

Spordikeskused ja fitnessiklubid, samuti vabaajakeskuste eksklusiivsed liikmetele mõeldud salongid – on Hansgrohe toodete jaoks väga sobivad. Spordirajatised üle kogu maailma, kes Schwarzwaldi kvaliteetsegisteid ja -dušše kasutama hakkavad, kogevad tõelist kvaliteeditõusu. Sest inimestele meeldib end treenida kohtades, kus vesi ja disain on lahutamatud, kus tooted aitavad kaasa keskkonnakaitsele ja kus toodete mugavus muudab elu ilusamaks.

Referentsprojektid

  • Estadio Omnilife jalgpallistaadion Mehhiko suurlinnas Guadalajaras on vulkaanikujuline – ning selle looja on Hansgrohe disainer

    See Mehhiko jalgpallistaadion näeb välja nagu vulkaan. Siiski, selle keskmes on punase laava asemel „roheline“ disain.

  • Londoni Chelsea klubi

    Eksklusiivne Chelsea klubi, mis kuulub FC Chelsea juurde, pakub oma liikmetele, sealhulgas klubi mängijatele, tipptasemel spordi- ja lõõgastumisvõimalusi. Hansgrohe disain on mitmekordselt kohal.

  • Yerres'i ujula

    Yerres'i ujula taas kasutab oma duššivett: Hansgrohe Pontos AquaCycle* puhastab selle ilma kemikaale lisamata. Saadud tööstusvett kasutatakse uuesti aedade kastmiseks ning linna puhastamiseks.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega