Avalikud hooned

Disain, mis end ära tasub

Investoritel ja avalike hoonete tellijatel on ühine huvi, et nende projektide omaväärtus ja kasumlikkus oleks võimalikult suur. Hansgrohe tootevalik on lai ja tänu sellele on võimalik leida igale projektile täiuslikult sobiv lahendus. Nii avalike ootesaalide disainiküsimuste ja isikupäraste lahenduste otsimisel kui hallvee taaskasutussüsteemide kasutamisel ujulates ja linnahoolduses võib ühes kindel olla: investeeringud Schwarzwaldi vannitoaspetsialisti toodetesse tasuvad end alati ära.

Referentsprojektid

  • Masdar City üldplaan, ökolinn kõrbes

    Hansgrohe on maailma esimeses ökolinnas esindatud oma keskkonnasäästlike toodetega.

  • Maailma kõrgeim hoone Burj Khalifa asub Dubais ja selles on kasutatud 5000 AXOR Starck segistit.

    Maailma suurimas hoones Burj Khalifas Dubais, voolab vesi läbi 5000 AXOR Starcki segisti. Mitte üheski teises ehitusprojektis pole nii palju Hansgrohe tooteid kasutatud.

  • Londoni Heathrow lennujaama uues viiendas terminalis on põhitähelepanu pööratud reisijate mugavusele.

    Heathrow viienda terminali eesmärk on muuta reisimine läbi Euroopa suurima lennujaama nii meeldivaks kui võimalik. Ootesaalide vannitubades hellitavad reisijaid Axori ja Hansgrohe tooted.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega