AXOR Starck Organic kahe nupuga valamukapisegisti

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXOR Starck Organic – harmoonia südame ja mõistuse vahel

Unikaalne disain ja vastutustundlik veekasutus

AXOR Starck Organic loob harmoonia disaini ja tehnoloogia, ökoloogia ja ökonoomsuse, südame ja mõistuse vahel. Philippe Starcki loodud unikaalne, orgaaniline ja minimalistlik disain on skulpturaalselt võimas ning see järgib järgmist põhimõtet. Pehmed vormid ja sujuvad üleminekud on ühendatud intelligentsete funktsioonide, sensuaalsuse ning ökoloogiliste väärtushinnangutega. Harmoonia tähendab ka mitmekülgsust: disain sobib harmooniliselt erinevatesse vannitubadesse.

Vesi võib nii mõnus tunduda

Ennekuulmatult lai segisti dušijuga muudab veekasutuse eriti sensuaalseks. Vesi langeb nahapinnale laialt nagu duši all olles – uskumatult võimsana ning erakordselt vähese veekuluga. Seejuures ei ole tehtud järeleandmisi ei funktsionaalsuse ega vee-elamuse osas.

Innovatiivne kasutuskontseptsioon

AXOR Starck Organic on segistikasutuse arengu uus aste: erinevalt klassikalisest ühe hoovaga segistist, kus veehulka ja temperatuuri reguleeritakse üheaegselt, on selle uuendusliku kahe nupuga segisti reguleerimine eraldatud, võttes seejuures arvesse käe ergonoomilist liikumist. 

AXOR Starck Organic kahe nupuga valamusegisti

AXOR Starck Organic disain on orgaaniline ja minimalistlik. Nupud sulanduvad visuaalselt üheks segisti korpusega ja on ergonoomilised. Loodusest inspireeritud vormid on üheaegselt nii tugevad kui skulptuuraalsed. Nad paistavad vannitoas silma. 

AXOR Starck Organic kahe nupuga segisti

Vesi võib nii mõnus tunduda: just nagu duši all katavad uskumatult suured, kihisevad ja pehmed veepiisad nahapinnal suure ala. Tänu segisti dušijoale saavutatakse see meeleline tulemus aga vähema veekuluga kui tavasegistite puhul.

AXOR Starck Organic kahe nupuga segisti

Innovatiivne kahe nupuga segisti aitab vett kasutada intuitiivselt, ergonoomiliselt ja säästlikult. AXOR Starck Organic segistite puhul reguleeritakse veehulka ja temperatuuri eraldi: Kraani avamise ja sulgemise nupp on jooksutoru alumises otsas, seevastu temperatuuriregulaator asub segisti ülaosas. Selline asetus aitab vett vastutustundlikult kasutada ja on ergonoomiline.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega