AXOR Starck Organic follow your head and your heart

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

23.08.2015 - 23.08.2016

Orgaaniline ja minimalistlik disain

Segisti on vabastatud kõigest üleliigsest

AXOR Starck Organic unikaalne disain on orgaaniline ja minimalistlik. Harmoonilised jooned meenutavad looduslikke vorme ja annavad kollektsioonile põneva, tugeva ja skulpturaalse välimuse.

Nagu looduski ei salli ka Philippe Starck midagi üleliigset ning on seega esmatähtsale loominguliselt lähenenud. Nii on segistid vabastatud kõigest üleliigsest: nupud sulanduvad visuaalselt segisti korpusega kokku ja on ergonoomilise vormiga. Nad jätavad igas asendis harmoonilise mulje ja alati on näha, mis seadistus on valitud.

AXOR Starck Organic on mitmekülgne. Kollektsioon sobitub loomulikult ja harmooniliselt erinevatesse vannitubadesse ning paistab seal silma. Orgaanilise vormi ja geomeetriliste elementide ühendus sobib nii sensuaalse vannitoa, looduslike elementide kui puristlike lahendustega. Samuti saab tooteid kombineerida teiste kollektsioonidega. 

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega