Revolutsiooniline vee-elamus

Segisti dušijuga tagab sensuaalsuse

Vesi võib nii mõnus tunduda: AXOR Starck Organic valamusegistite revolutsiooniline segisti dušijuga laseb veepiiskadel kihisevalt ja meeleliselt nahale langeda. 90 pihustusdüüsi tagavad eriti efektiivse dušijoa, mis on kui käte jaoks mõeldud luksusdušš ning see on eriti funktsionaalne, kuna vesi langeb üheaegselt suurele osale käenahast.

AXOR Starck Organic pakub just niipalju vett kui vaja, seda aga väiksema veekuluga kui tavasegistid: kuigi vooluhulga piiraja on seatud 3,5 liitrile minutis, on segisti efektiivne ja vee-elamus nauditav. Segisti dušijuga tundub rohke ja kihisev – ja seda väiksema veekuluga.

AXOR Starck Organic tööpõhimõte on vastutustundlik ümberkäimine veega, mis on meile heas mõttes tavapärane. Kui aeg-ajalt on siiski vaja tugevamat veejuga, saab segisti vee voolukulu tavaseadistuselt 3,5 liitrit minutis tõsta teadlikult 5 liitrini minutis („Booster“-asend).

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega