AXOR Starck Organic follow your head and your heart

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXOR Starck Organic segistite innovatiivne kasutusviis

Mugavam ja säästlikum

Uue kollektsiooni valamusegistiga on veekasutus teadlikum. Liigutused on aga ergonoomilised, sest veekraan avatakse ja suletakse jooksutoru otsast. Nii on käed kohe seal, kust vesi voolab. Tänu sellele on kasutamine mugavam ja puhtam, sest vesi tilgub kätelt otse valamusse. Temperatuuriregulaator, mida valamusegisti puhul reeglina harvem kasutatakse, asub eraldi segisti ülaosas.

Eraldi on mõistlik: temperatuuri saab eelnevalt kuivade kätega enda vajadustele vastavaks reguleerida ja seejärel võib see jääda energiasäästlikkusse külma vee asendisse või mõnesse muusse sobiva temperatuuriga positsiooni. See tähendab, et nupule ei jää hilisema reguleerimise käigus ei veetilkasid ega mustust. Sooja ja külma vee tähistus rohelisest (külm vesi, energiasäästlik) oranžini (soe vesi) edastab selge sõnumi. Seejuures sulandub nupp igas asendis harmooniliselt segisti disainiga.

Isegi normaalasendis, kus vooluhulk on piiratud 3,5 liitrini minutis, tunneb kasutaja vähese veekuluga rikkalikku veevoolu. Vajadusel saab kasutada „Booster”-asendit, kus ühe pöördega suureneb vee vooluhulk 5 liitrini minutis. Tänu sellele innovatiivsele kontseptsioonile saab vett teadlikult säästvamalt kasutada.

Eraldi reguleeritava süsteemi kasutamine on efektiivne: Eelseadistatud temperatuur tähendab, et kasutatakse vähem kuuma vett ning väheneb ka energiakulu. Veetemperatuuri muutmine toimub tänu eraldiasuvale nupule alati teadlikult.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega