Mees naudib Raindance Select Showerpipe E 300 dušši – ja lülitab pihustusrežiime nupuvajutusega ümber.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Raindance Select dušid

Rõõm nupuvajutusega – pihustusrežiimide intuitiivne valik

hansgrohe Raindance Select duššide idee on lihtne: kui pihustusrežiimi saab muuta lihtsa nupuvajutusega, on duši all käimine lõbusam. Uued nupukad tooted sobivad kõigile, kes hindavad mugavat dušielamust ja ajatut vannitoadisaini.

Tähtsaimad uuendused dušialal: Select-nupp üla- ja käsiduššidel

  • UUS: kahe pihustusrežiimiga Raindance Select E 300 üladušš.
    Esimene hansgrohe üladušš, mille pihustusrežiimi saab muuta nupuvajutusega. Valida saab õhuliselt kergete piiskade ning jõulise värskendava veejoa vahel. Lihtsast nupuvajutusest piisab.
  • UUS: kolme pihustusrežiimiga Raindance Select E 120 käsidušš.  
    Õrnalt nahka katvad piisad (RainAir), värskendav juga (Rain) või jõuline massaaž (Whirl): Select aitab vett nautida just nii nagu seda hetkel soovite. Nupuvajutusega.

Surunuppude kasutamine on uus trend disainimaailmas

hansgrohe üks esimesi omal alal, kes kasutab vannitoas surunuppe. Tehnoloogia eelis on selle kasutamise lihtsus – et igapäevaelu oleks hõlpsam. Keeramise asemel piisab nüüd nupuvajutusest. Nii nagu telefonidel võeti valimisketaste asemel kasutusele nupud ja valgustuses on pööratavad lülitid pea kõikjal asendatud puute- ja kipplülititega. Autotööstuseski kasutatakse mootori käivitamiseks ja välja lülitamiseks süütevõtme keeramise asemel aina enam surunuppe.

Lisaks uudsele Select-nupule pihustusrežiimide vahel valimiseks, on uutel hansgrohe duššidel harmooniliselt ümardatud nurgad ning voolujooneline vorm. Dušid on saadaval kahesuguse pinnaviimistlusega: kroom või valge/kroom. Need sobivad suurepäraselt kokku olemasolevate hansgrohe toodetega. Uue Raindance Select sortimendi loojaks on Phoenix Design, mis on üks maailma edukamaid disainibüroosid.

Mees naudib Raindance Select Showerpipe E 300 dušši – ja lülitab käsiduši pihustusrežiime nupuvajutusega ümber.

Üladušš, käsidušš ja termostaat on kauneimal viisil ühendatud: ostes Raindance Select Showerpipe duši, saate osa parimast disainist ning Teie elu muutub mugavamaks ning nauditavamaks.

Väike dušipea – tugev toime: Hansgrohe geniaalselt lihtne surunupufunktsioon on esmakordselt üladušši integreeritud. Valida saab kahe erineva pihustusrežiimi vahel.

Mees ja naine embavad üksteist hoides käes kahte Raindance Select käsidušši

Uute duššide pihustusrežiimid paitavad, pesevad šampooni juustest täielikult välja ja masseerivad. Valida saab kolme erineva pihustusrežiimi vahel: RainAir, Rain või Whirl.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega