Naine Raindance Air üladuši all

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Raindance Select E 300 üladušš

Olulisimad uuendused: esimene sisseehitatud pihustusrežiimide lülitusfunktsiooniga Hansgrohe üladušš, millel on kaks kogu dušipinda hõlmavat vihmalaadset pihustusviisi

Väike dušipea, tugev toime: Hansgrohe integreeris oma geniaalselt lihtsa surunupu esmakordselt üladušši. Select-nupp asub uue Raindance Select 300 duši suure pihustiplaadi keskel. Taevalik dušivihm ühe nupuvajutusega – see meeldib Teile kindlasti. Seejuures saab valida kahe erineva pihustusrežiimi vahel.

Kas uinutav või ergutav?

Meil kõigil on oma energiaallikad. Hansgrohe puhul pulbitsevad need välja kas laest või seinast (kaks võimalikku paigaldusviisi):

  • Rahustav: õrnalt langev hellitus
    Õhkõrn RainAir pihustusviis mässib keha uskumatult mõnusasse piiskadeloori. Sobib lõõgastumiseks, stressi maandamiseks või lihtsalt hea enesetunde loomiseks.
  • Ergutav: kiire värskendus ülevalt 
    Jõuline Rain pihustusviis värskendab keha ja vaimu. Sobib päeva alustamiseks või energia taastamiseks peale sportimist. Lisaks sellele saab sellega šampooni juustest efektiivselt välja pesta.

XXL-sooritus kõigile, kes hindavad kõrgtasemel disaini

Lisaks heale enesetundele pakub see üladušš ka silmailu: uus ümardatud nurkade ja voolujoonelise vormiga Raindance Select disain on ajatu ja väga hästi kombineeritav.

Valida on võimalik kahe pinnaviimistluse vahel:
    a) täielikult kroomitud toode
    b) värskelt mõjuv kahe värvi kombinatsioon: kroomitud korpus ja valge pihustiplaat

Hansgrohe ühendas Raindance Select E 300 üladušis esimest korda kaks pihustiplaadi tehnoloogiat:
väikesed väljapääsuavad jõuliseks Rain-režiimis pihustamiseks ja suured, õhuga rikastamise funktsiooniga varustatud avad õhulise ja pehme RainAir-režiimi jaoks. 300 millimeetri laiune üladušš sobib hästi duši all oleva inimese siluetiga. Hansgrohes nimetatakse seda XXL-soorituseks.

Raindance Select Showerpipe: vastupandamatu trio

See ei ole ainult Raindance Select üladušš. See ei ole ainult Raindance Select käsidušš. See ei ole ainult Ecostat Select termostaatRaindance Select Showerpipe on nende kolme elemendi täiuslik kombinatsioon, mis kindlustab imelise dušielamuse.

Select-nupp: Hansgrohe dušitoodete pihustusrežiimide lihtsaks ümberlülitamiseks

Nupukas üladušš: pihustusrežiimi muutmiseks piisab nupuvajutusest.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega