Ecostat Select: reguleerib individuaalselt veehulka ja -temperatuuri ning sellel on lai riiul dušivarustuse hoidmiseks.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Ecostat Select: rohkem ruumi duši all

Pindpaigaldatav termostaat on täiuslik nii vormi kui funktsioonide osas – ning näeb lisaks hea välja

Termostaat reguleerib individuaalselt nii duši veehulka kui -temperatuuri ning lisaks on sellel kaunis ja lai riiul dušivarustuse hoidmiseks. Vormi ja funktsionaalsuse sümbioos on sellest teinud uue tähe Hansgrohe dušitermostaatide hulgas. Lisapluss: kuna termostaat kinnitatakse seinale, on ühendused elegantselt varjatud. Kaunite vormidega Ecostat Select termostaadi kasutamine on intuitiivne ning mugav.

Ecostat Select – väike revolutsioon termostaatide hulgas:

  • Suur klaasriiul on praktiline ning mahutab palju
  • Intuitiivne kasutamine: ergonoomilise kujuga pidemed ja suured sümbolid
  • Väga turvaline: termostaat ei kuumene, temperatuuripiirik kaitseb põletuste eest, ümardatud ääred, purunemiskindel klaasriiul
  • Veesäästufunktsiooniga: üksiktermostaadi puhul on veehulk piiratud 10 liitrini minutis. Kui soovite enam vett, avage lukustusnupp ning pöörake seda.
  • Tänu oma lihtsale paigaldusele sobib termostaati eriti hästi kasutada vannitoa renoveerimisel. Termostaat on saadaval kahesuguse pinnaviimistlusega

Raindance Select Showerpipe: vastupandamatu trio

See ei ole ainult Ecostat Select termostaat. See ei ole ainult Raindance Select üladušš. See ei ole ainult Raindance Select käsiduššRaindance Select Showerpipe on nende kolme elemendi täiuslik kombinatsioon, mis kindlustab imelise dušielamuse.

Mees duši all koos Ecostat Select termostaadi ja Raindance Select 120 käsidušiga

Ecostat Select: vastab kõrgetele nõudmistele mugavuse, disaini, säästlikkuse ja turvalisuse osas

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega