AXOR ShowerProducts designed by Front

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXOR ShowerProducts designed by Front

Duššide võluv tööstuslik disain

Torud, muhvid ja ventiilid, millest õhkub tööstuslikku ilu, on salongides jälle koha leidnud. Ja seda eriti elegantses kuues. Vee teekonnale ja sellega seotud seadmetele tuleb nüüd vaadata uue pilguga, näiteks saab lehtrist kaunikujuline dušipea. See räägib enda eest ise: Front armastab väljendusrikast disaini ja kujutab tehnikat nii võluvana, et see ei näe sugugi välja nagu kõrgtehnoloogiline dušš.

Ennekõike just Showerpipe tundub nii tuttavlik, et selle disain ja funktsioonid on üheselt mõistetavad: tööstuslik võlu kombineerituna asümmeetrilise vormi ning lihtsa ja väljendusrikka kasutatavusega. Üla- ja käsitušši juhitakse kahe eraldi sulgeventiiliga, seega on segiajamine võimatu. Lainelise disainiga käepide püsib kindlalt peos ja justkui ütleb: "Pöörake siit!".

Isiklik mugavus on osa AXOR Showerpipe designed by Front toodete programmist: üladuši kõrgust saab mugavalt vastavalt oma eelistustele ning ruumi võimalustele reguleerida. Sama lihtne on ka üladuši pihustusnurga reguleerimine. Külluslik ja nauditav vee-elamus on kindlustatud nii lehtrikujuliste üla- kui käsiduššidega. Pehme või tugeva pihustusrežiimi vahel valimiseks piisab Select-nupule vajutamisest. Ühesõnaga: lihtsalt kasutatav.

Põhitähelepanu on kombineeritavusel: Skandinaavia disainerite trio käekiri on tuntav kokku viiel AXORi dušiala tootel: käsidušš, dušikomplekt, laeühendusega üladušš, seinaühendusega üladušš ja Showerpipe sobivad mitme AXORi kollektsiooniga ja neid saab mitmel erineval viisil kombineerida. Seega võivad need mõjuda nii kaasaegsete, tehniliste, nostalgiliste kui mängulistena.

Lisateave AXORi uudistoodete kohta

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega