AXOR LampShower designed by Nendo

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXOR LampShower designed by Nendo

Kodusemad vannitoad

Oki Sato jaapani disainibüroost Nendo armastab üllatusmomente. Nii hämmastab ta meid valgustiga, mis on samas ka dušš. Põrandalambist inspiratsiooni saanuna unistab ta erinevate funktsioonidega eluruumide ühendamisest. Kuidas võiks välja näha valgustiga dušš, mille all lugemiseks on vaja lihtsalt tool tuua ja tuli põlema panna?

AXOR LampShower ühendab endas harmooniliselt vee ja valguse. Esmapilgul valgustina paistev seade peidab endas ka üsna erilist dušielamust. Selle luulelises vormis peitub maagia: läbipaistva lambisirmi vihmapärjast sajab alla harmoonilise kujuga veejuga, mis mässib endasse kogu keha. Integreeritud valgusti loob kogu vannitoas hubase õhkkonna.

Nii seinale kui lakke paigaldatuna hajutab AXOR LampShower harjumuslikud piirid ruumide vahel. Vannitoast saab eluruumide loomulik osa. Samal ajal muudab AXOR LampShower vannitoa koduseks. Seejuures saab toodet suurepäraselt kombineerida erinevatesse kollektsioonidesse ja stiilirühmadesse kuuluvate duši- ja vannitoatoodetega.

Lisaks kroomitud versioonile pakub AXOR manufaktuur erinevaid eritellimusel valmistatavaid pinnatöötlusi, nagu näiteks kullaimitatsioon. Seega saab AXOR LampShowerit viimistleda täpselt vastavalt tellija maitsele.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega