AXOR LampShower designed by Nendo

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Nendo– kaovad piirid vannitoa ja eluruumide vahel

Jaapani disainistuudio Nendo mängulis-humoorikate kavandite taga on arhitekt Oki Sato. „Minu looming on alati lihtne ja minimalistlik, kuid mitte külm“ selgitab Kanada päritolu arhitekt oma loomingukontseptsiooni. „Objekt saab alati alguse lugudest.“ Nii kindlustab ta üha uuesti, et toode tekitab vau-efekti. Sest Nendo nihutab meelsasti piire ja armastab väikeseid üllatumomente. Samas peavad tooted olema intuitiivselt mõistetavad.

Nendo tõlgendab tuntud asju vaba käega uuesti ja esitab neid üllatavas kontekstis. See kehtib ka koos AXORiga välja töötatud LampShoweri kohta, kus on ebatavalisel viisil seotud vesi ja valgus. Piirid vannitoa ja eluruumide vahel kaovad. Nagu AXORi ShowerProducts toodete puhul kasutab ka Nendo tihti optilisi efekte ja läbipaistvust. Kerge ja humoorikas disain on ühendatud rafineeritud kujunduse ja materjalivalikuga.

Disainer ja arhitekt Oki Sato on rahvusvahelise disainikogukonna särav täht. 1977. aastal sündinud arhitekt avas 2002. aastal Tokios Nendo disainistuudio. Juba 2005. aastal laiendas ta oma tegevust Milaanosse ja vaid mõned aastad hiljem, 2012. aastal, omistasid rahvusvahelised stiiliajakirjad Elle Decor ja Wallpaper Oki Satole tiitli „Aasta disainer“. Tuntud kaubamärkide nimekiri, kelle heaks Nendo töötab, on nagu maailma sisekujunduse valdkonna "kes on kes"-nimekiri. Lisaks tellimustele mööblitootjatelt nagu Kartell, Cappellini ja dePadova ning valgustuse (Foscarini), lauanõude (Baccarat) ja muude tarbekaupade tootjatelt tegeleb ta ka sisekujundusega. Näiteks kujundas Nendo rahvusvaheliste kaubamärkide Puma ja Louis Vuittoni müügisaalid.

Oki Sato Nendost.

Oki Sato, Nendo loominguline hing.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega