Rakendused ja mobiilsed teenused tahvelarvutile

Kiire, lihtne ja alati käeulatuses: interaktiivne vannitoa planeerimine

Nüüd saab vannitoaga seotud vahendeid ja vidinaid otse tahvelarvutisse salvestada. Meie interaktiivsed rakendused ja mobiilsed teenused on lõbusad ja inspireerivad ning aitavad kiiresti lahendusi leida. Nüüd saab töötavat, mugavat ja arvutist sõltumatut meelelahutuslikku teavet nautida igal pool. Näiteks vannitoasisustuse müügisalongis.

HG showroom äpp

Vannitoa planeerimise äpp, mis on informatiivne ja lõbus: tutvuge stiilimaailmadega, saage teada kõike interaktiivsest dušinaudingust ja leidke lähim vannitoa ekspert.

Axori rakendus.
Axori mobiilne tootekataloog: Axori rakendus mõjub inspireerivalt ning on abiks segistite ja duššide valimisel.
Hansgrohe@home abil saad dušiala või valamupiirkonda kodus virtuaalselt planeerida. Selleks on vaja vaid äpp alla laadida, olemasolevast segistist või dušist pilt teha, seejärel vana toode pildilt kustutada ja asendada see soovitud uue Hansgrohe tootega – ja ongi tehtud!
Veepiisad, EcoSmarti ikoon

Hansgrohe tahvelarvutitele ja nutitelefonidele mõeldud veesäästukalkulaatoriga saab EcoSmart segistite ja duššide säästupotentsiaali arvutada olenemata asukohast. 

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega