Põranda tasapinnas dušinurk seina sisse paigaldatud äravooluga

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Põranda tasapinnas dušinurgad: rohkelt vabadust

Samas tasapinnas vannitoa kujundus on puhtajoonelisem ja mugavam

Vannitoa kujundus on muudetud lihtsamaks: puuduvad ääred ja komistuskohad. Põranda tasapinnas dušiala, mis läheb sujuvalt üle vannitoa põrandaks, on vannitoa planeerimise uus suur mood. Üha enam vannitubade omanikke naudivad suurejoonelist disaini ja liikumisvabadust, mida see lahendus pakub. Astmevabast juurdepääsust dušinaudingule on saanud kaasaegse vannitoakujunduse sünonüüm. See lahendus on populaarseks muutunud ka renoveerimisel. Duššide asjatundja HÜPPE hinnangul paigaldatakse juba 30 protsenti ettevõtte dušikabiinidest põrandaga samale tasapinnale.

 

Põranda tasapinnas dušinurk nii uusehitistes kui renoveerimisel

Tänu uusimale vannitoatehnikale sobib põranda tasapinnas dušinurk peaaegu igale poole. Lahendus sobib nii uusehitistesse kui renoveeritavatesse vannitubadesse ja seda saab edukalt rakendada ka vanade majade renoveerimisel. Sellele aitavad kaasa uuenduslikud ruumisäästlikud äravoolusüsteemid ja eriti lamedad dušialused, mis lähevad sujuvalt üle põrandaks. Nendes vannitubades saab valamu ja WC juurest takistusteta duši alla minna. Tänu sellele tunduvad ka väikesed ruumid suurematena. Vannituba ei ole astmetega liigendatud ning tänu sellele saavad kõik põlvkonnad seda väga mugavalt kasutada. Küsi lisa oma lähimalt vannitoaeksperdist jaemüüjalt ja saad teada, milliseid võimalusi nad saavad pakkuda.

Dušinurgas ei ole midagi üleliigset, seega on dušši lisaks ka lihtne hooldada

Katkematu mulje loomiseks võib kasutada kogu vannitoa põrandat katvaid kiviplaate või keraamikat, kuid olemas on ka kokkusobivates värvitoonides emailitud dušialad. Puhtajoonelise vannitoaarhitektuuriga sobib see sõna otseses mõttes äärmine uuendus hästi kokku: uusimates vannitubades on äravool seina sisse peidetud ja ei paikne enam segavalt duši all– vesi voolab dušiala ääres olevasse kaetud renni või varjatud seinaavasse. Seda puhast, vannituba võimalikult selgeks ja läbipaistvaks muutvat kujundust täiendab hästi laega samasse tasapinda paigaldatud Raindance Rainmaker. Selge kujundusega luksuslikku veenaudingut pakuvad ka AXOR ShowerCollection üla- ja kehadušid.

Põranda tasapinnas olevad usteta dušid mõjuvad sisekujunduses eriti disainiteadlikult. Tänu ustest loobumisele sulandub dušiala ka sel viisil täielikult vannituppa. Ja jällegi kehtib põhimõte: kui dušiala läheb sujuvalt üle vannitoa põrandaks, on seda ka eriti lihtne hooldada. Pole siis ime, et see lahendus pole mitte ainult praktiline ja kindel, vaid ka tõeliselt kaunis. AXORi näidistega saad tutvuda planeerimise lehekülgedel.

Hansgrohe kasutab teile parimate teenuste pakkumiseks küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist oma seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega.

 

OK