Missugused segistid ja valamud kokku sobivad?

Leidke oma stiil – kombineerimine on imelihtne

Kas leidsite oma unistuste segisti, aga Te pole kindel, kas Teie valamu sellega sobib või soovite hoopis välja selgitada, missugune valamu Teie segisti juurde sobiks? Kas Teil on täpne ettekujutus täiuslikust pesemisalast ning soovite selle jaoks leida AXORi või hansgrohe segisti?
Aitame Teil luua isikupärase vannitoadisaini: meie süstemaatilises ülevaates on esindatud paljude tunnustatud valamutootjate praegune tootevalik.
Nii leiate endale sobiva kombinatsiooni kiiresti ja lihtsalt.

Valik on Teie:

Kindlalt stiilne valik – laske asjatundjal endale nõu anda

Asjalik nõustamine aitab head mõtted täiuslikeks lihvida: meie maatriksi soovitused oleme valinud vastavalt toodete stiilile, hinnaklassile ja disainile. Seejuures on valik tehtud suures osas esteetiliste kriteeriumite põhjal, kuid see ei asenda jutuajamist jaemüüjaga.
Vaid tema saab korralikult hinnata, kas mõõtmed ja paigalduskoha tehnilised nõuded on vastavad. Sest lõppkokkuvõttes ei ole ka kõige kaunimast kombinatsioonist kasu, kui ühendused ei sobi. Nõuetekohaseks paigaldamiseks on näiteks oluline, et Teie vannitaos oleks piisavalt ruumi ja et veesurve oleks õige.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega