AXOR Citterio E kollektsiooniga vannituba.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXOR Citterio E

Üdini luksuslik

AXOR Citterio E kollektsioon ühendab endas klassikalise disaini ja kaasaegse funktsionaalsuse. Disaini iseloomustavad täpselt vormitud pinnad ja servad, mis lähevad sujuvalt üle pehmeteks vormideks – väljendades sellega ajatut kvaliteeti ja peent elegantsi. Igapäevast vee kasutamist pühitsetakse ja see saab erilise tähenduse.

AXOR Citterio E täiustab vannituba – selle tooted harmoneeruvad erinevate kujundustega, sobides nii moodsasse korterisse kui eksklusiivsesse villasse. Disaini loojaks on Itaalia arhitekt ja disainer Antonio Citterio. See on juba kolmas AXORi ja disainimeistri koostöös valminud kollektsioon.

AXOR Citterio E kollektsiooni saab nautida kõikides vannitoa osades: valamu juures, kus võib valida erinevate segisti mudelite vahel, duši all, kus tooted paistavad silma oma funktsionaalsuse ja intuitiivse kasutusmugavuse poolest, ja vannis, mille puhul on valikus põrandal seisev termostaatsegisti ning seinale või vanniäärele kinnitatavadad vannisegistid.

AXOR Citterio E kollektsiooniga sisustatud vannitoa maitsekaks täiendamiseks saab valida tooteid AXOR suurest tarvikutekollektsioonist. AXOR Citterio E kollektsiooni juurde sobivad hästi AXOR Universal sarja tooted, mis on samuti Antonio Citterio disainitud.

 

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega