AXOR Citterio Select köögisegisti töös.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXOR Citterio Select köögisegisti

Elegantsus ja tipptehnoloogia valamulaual – designed by Antonio Citterio

AXOR Citterio Select köögisegistid pakuvad nii hobi- kui profikokkadele elegantset võimalust söögitegemist nautida. Nii pööratava kui väljatõmmatava tilaga köögisegistid tagavad suure liikumisvabaduse valamulaua juures, sest mõlemaid saab 110°/150° võrra pöörata. Tänu sellele saab vett suunata just sinna, kuhu vaja.

Märkimisväärne: ergonoomiline pide

Eriti märkimisväärne on kvaliteetne ja täpselt vormitud segisti pide. Tänu oma pikkusele ja tasapinnalisusele on seda ka seebiste kätega lihtne kasutada. Segisti näeb tänu oma saledale põhielemendile elegantne välja.

Väikesed nupud liigutavad mägesid

Tänu Select-tehnoloogiale on valamu juures töötamine veelgi mugavam. Veevoolu on mugav käivitada ja peatada, vajutades selleks lihtsalt segisti peal asuvale Select-nupule. Nagu möödaminnes saate veevoolu sõrme, küünarnuki või käega peatada. Ilma seejuures oma tööd katkestamata. Temperatuuri või vooluhulga tahtmatu muutmine jääb sellega minevikku. Veevoolu saab loomulikult ka edaspidi segisti pideme abil täiendavalt reguleerida.

Elegants valamulaual

Pildid
  • Musta värvi AXOR Citterio Select.
  • AXOR Citterio Select köögisegisti.
  • AXOR Citterio Select köögisegisti.
  • AXOR Citterio Select köögisegisti.
  • AXOR Citterio Select köögisegisti.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega