Disainijoonis Phoenix Design kontoris.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Hansgrohe on kvaliteetkaubamärk. Alates aastast 1901

Made by Hansgrohe – Designed for Life

Hansgrohe toodab ühe juhtiva sanitaartehnikaettevõttena nii vormi kui funktsionaalsuse osas kvaliteetseimaid tooteid. Selleks, et kliendid kogu maailmas nendest võimalikult kaua rõõmu saaksid tunda. AXORi ja hansgrohe kaubamärkide latt on kõrgele seatud: tootmisel kasutatakse ainult kvaliteetseid ja joogivee jaoks sobivaid materjale, mida on pikaajaliste katsete käigus testitud. Hansgrohe enda kehtestatud ranged suunised ning regulaarsed sõltumatute instituutide läbiviidud katsed kindlustavad klientide püsiva rahulolu.

Hansgrohe kvaliteedilubadus hõlmab järgmist:

Tootekvaliteet
Meie tooteid – mis on kindlad, stabiilsed ja säästlikud ning loodud kaua kestma – võib usaldada. Hansgrohe kvaliteet tähendab ka kasutajasõbralikkust, nutikaid töörežiime, lihtsat paigaldust ja innovatiivseid tehnoloogiaid, mis pakuvad kliendile tõelist lisaväärtust.

Disainikvaliteet
Ajatult kauneid tooteid on ka aastate pärast meeldiv vaadata. Ja kasutada. Sest tegemist on millegi palju enama kui lihtsalt välimusega. Suurepärane disain elab üle kiired moevälgatused ja sellesse julgetakse investeerida.

Tootmiskvaliteet
Tootmises kasutab Hansgrohe valitud materjale, tipptehnoloogiaid ja täppistööd. Samas peetakse oluliseks keskkonnakaitset, tõhusat ressursikasutust ja töötajate häid töötingimusi. Kestlikult ja eetiliselt valmistatud tooteid võib seega osta puhta südametunnistusega.

Teeninduskvaliteet
Oleme oma klientide jaoks alati olemas. Hansgrohe esindajatega saab kohtuda messidel ja üritustel, samas saab segisteid ja dušše ise järele proovida. Tutvustame Teid huvitavaid tooteid hea meelega Hansgrohe Aquademie elamuskeskuses. Klientidele tuleb kasuks ka see, et meie käsitöö- ka kaubanduspartnerid on samuti hästi välja koolitatud.

Parim kvaliteet nii vormi kui funktsionaalsuse osas

Pildid

AXOR ja hansgrohe – kaks kaubamärki, üks lubadus

  • Raindance Select üladušš
  • Innovatiivne Select-tehnoloogia
  • Innovatiivne QuickClean-tehnoloogia
  • Axori Salon d’Eau
  • iF-Ranking logo, Hansgrohe 2015
  • Metris Select köögisegisti
  • Segisti korpus poleerimisel
  • Duši katsetamine pihustilaboris
  • Segisti monteerimine, pulkpide
  • Hansgrohe sanitaartehnika kursus

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega