AXOR One termostaatmoodul.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXOR One

Minimalistlik meistriteos

AXOR One edastab jõulise sõnumi, lisades dušialale suurejoonelisust. Sobivate mõõtmetega pinnad, pisut ümardatud servad ja õhuke kuju teevad termostaatmoodulist disainiobjekti. Nagu monoliit looduses, koosneb ka AXOR One ühest minimalistlikust osast ja kiirgab endast majesteetlikku rahu.

Kõik funktsioonid on koondatud kesksele juhtseadmele, millelt dušše juhitakse. Parajate mõõtmetega juhtalad muudavad duššide juhtimise mugavaks. Soovitud duši käivitamiseks tuleb vaid sõrme, käe või küünarnukiga vastavale alale vajutada... ja juba hakkabki see tööle. Seega on duššide kasutamine üsna intuitiivne. Selle taga on Select-tehnoloogia, mille põhimõtteks on asendada keeramine vajutamisega.

AXOR otsustas selle duššide tootevaliku jaoks koostööpartnereid valides teadlikult Londoni disainerite Edward Barber ja Jay Osgerby kasuks. Nad järgivad disainimisel koostoime põhimõtet, mille järgi sõltub disain eeskätt sellest, mida kasutaja objekti kasutades näeb, kuuleb ja tunneb. Nii sündis minimalistlik meistriteos, mis annab dušiala kujundamisel suure vabaduse: AXOR One termostaatmooduliga saab stiilselt kombineerida kõiki AXORi dušše. Enese veelgi isikupärasemaks väljendamiseks on AXOR One saadaval ka 15 eriviimistlusega, mida valmistatakse ainult AXOR Manufaktur'is.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega