AXOR One ShowerProgramme.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Barber & Osgerby

Rahvusvaheliselt tuntud disainerid Edward Barber ja Jay Osgerby asutasid 1996. aastal Londonis oma stuudio. Vaid mõne aastaga sai sellest nimekate klientide ja mainekate kaubamärkide hulgas otsitud koht. Nende tööd varieeruvad tootedisainist, nagu piiratud väljalaskega seeriad, mööbel ja valgustid, kuni riigihangeteni, nagu 2012. aasta olümpiatõrvik ja tööd Ühendkuningriigi rahapaja (Royal Mint) jaoks. Samuti rakendavad nad oma loovust näituste ja hotellide kontseptsioonide loomisel.

Nende klientide hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud disaintoodete kaubamärgid, nagu Knoll, Cappellini, B&B Italia ja Flos Itaaliast, Sony, Swarovski ja Saksamaa disaintoodete kaubamärk Vitra. Lisaks sellele on Barber ja Osgerby oma loomingulisust rakendanud näituse-, poe- ja hotelliruumide kujundamisel. Vannitoateemat käsitlesid nad esmakordselt koostöös Hansgrohe SE kaubamärgiga AXOR, mille tulemusel valmis 2015. aastal kollektsioonideülene AXOR One ShowerProgramm

Auhinnad ja rahvusvahelised kogud

Mitmed erinevad väljaanded ja tehnilised komiteed (Elle Decoration, Wallpaper, Maison & Objekt, ICFF) on Edward Barberi ja Jay Osgerby mitmeid kordi aasta disaineriks valinud. Lisaks on nende loodud tooted koha leidnud nimekate New Yorker Metropolitan Museum of Art'i, Londoni Victoria and Albert Museum'i ning märkimisväärse Art Institut of Chicago kogudes. 2007. ja 2013. aastal pärjas Royal Society of Arts mõlemaid tiitliga Royal Designer for Industry. 2013. aastal anti Edward Barberile ja Jay Osgerby'le – nende teenete eest disainitööstuses – briti orden Officer of the Order of the British Empire.

Edward Barber ja Jay Osgerby

Edward Barber ja Jay Osgerby, fotograaf: Alisa Connan

Barber & Osgerby – mitmemõõtmeline innovatsioon

Pildid

Nende kahe briti looming kütkestab oma värske lähenemisega kujule ja funktsioonaalsusele.

  • Jay Osgerby ja Edward Barber.
  • AXOR One disainikatsetused.
  • Tool Tipton (Vitra).
  • Olümpiatõrvik 2012
  • Näitus Double Space muuseumis.
  • Tobi-Ishi laud.
  • Riiul.
  • Laud Loop.
  • Puhutud klaasist vaas.

Tootedisaini ja arhitektuuriga Londoni loovkeskkonnas

1969. aastal Shrewsbury's sündinud Edward Barber õppis sisekujundust ning 1969. aastal Oxfordis sündinud Jay Osgerby tootedisaini. Inglased said tuttavaks London Royal College of Art magistriõppes arhitektuuri õppides ja avasid 1996. aastal koos stuudio. Lisaks asutasid nad 2001. aastal sisearhitektuuri stuudio Universal Design Studio ja strateegilise disaini büroo MAP. Barber & Osgerby stuudio asub Shoreditchis, mis on Londoni loominguline tõmbekeskus.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega