Rainmaker Select üladušš, naine.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Hansgrohe Select vannitoa ja köögi uudistooted

Select: mugavus ühe nupuvajutusega

„Select-nupp“ – nii nimetatakse Hansgrohe nuppu, mida on lihtsalt rõõm kasutada. Selle abil saab mängleva kergusega käsiduši üladušiks ümber lülitada ja erinevaid pihustusrežiime käivitada. Või veevoolu vannitoa- ja köögisegistis sekundipealt peatada või uuesti käivitada.

Hansgrohe Select-tehnoloogia muudavad kasulikuks järgmised omadused: 

  • Sellega saab dušše ja segisteid ülimugavalt juhtida.
  • Kiiresti ja lihtsalt vajutatav nupp pakub naudingut kõikidele põlvkondadele. Ergonoomiline nupplüliti sobib suurepäraselt ka liikumispuudega isikutele.
  • Select-nupp töötab täismehaaniliselt, on töökindel ja läbinud põhjalikud koormustestid. Seda selleks, et teile pikki aastaid rõõmu pakkuda.
  • Valida saab paljude erinevate toodete hulgast: Hansgrohe pakub mitmekesist valikut erineva disainiga toodetest nii köögi kui vannitoa tarbeks.

 

Hangrohe Rainmaker Select klaasist pihustiplaat.
Selle uue XXL-üladuši selgepiiriline ja moodne disain avaldab muljet. Dušivesi väljub suuremõõdulisest klaasiga kaetud pihustiplaadist, mille taust on rafineeritult valge. Sõltuvalt duši mudelist saab valida nelja pihustusrežiimi vahel: Rain, RainFlow, RainStream ja Mono. Kas pehmelt langev vesi või kütkestav kaskaad: uute mõõtmetega nauditav dušielamus on vaid nupuvajutuse kaugusel.
Hangrohe Rainmaker Select Showerpipe.
Kas plaanite kõikidele põlvkondadele sobivat vannituba? Kas soovite vannituba kaasajastada, unistades suurest lõõgastavast vihmadušist? Rainmaker Select Showerpipe’i on lihtne paigaldada ja see valmistab disainihuvilistele suurt rõõmu. Showerpipe tähendab termostaadi, üla- ja käsiduši kooslust. Dušiala saab ilma suuremate ümberehitusteta uue särava väljanägemise, palju uusi funktsioone ja 700 mm laiuse riiuli. Saadaval koos erinevate üladuššidega.
Hangrohe Select dušijuhtimisseadmed.
Select-nupp võib olla ka innovatiivse termostaadilahenduse osa ning sellega saab juhtida kuni nelja veeväljundit. Valik on teie – pakume lahendusi igale maitsele: klaasist dušigeeli- ja šampooniriiulitega lahendusi, elegantselt seina sisse peidetud seadmeid, nii kandilise kui ümara disainiga seinakatteid.
Hangrohe Talis Select vannitoasegisti.
Ka valamualal on Select-toodete kasutamine ülimugav. Mõlema Select-tehnoloogiaga Talise valamusegistite sarja juures on toote kuju seotud nupuga juhtimise funktsionaalsusega. Seejuures puudub segistihoob täielikult. See toob valamualasse funktsionaalset selgust ning aitab vett teadlikumalt kasutada. Sest väljalülitamine on kiire. „S“ tähistab siin ümarat, „E“ aga ümarnurkadega disaini.
Hansgrohe Metris Select köögisegisti.
Metris Select köögisegisti juhtimine toimub nupule vajutades. Ühekordne vajutus: veevool peatub, vajutades veelkord: vesi voolab. Ülimalt ressursisäästlik. Nutikas multifunktsionaalsus väärib tundmaõppimist – nii saab valamualas nautida silmapaistvat disaini. Kokakunsti sõbrad kinnitavad: nutikas nupp tagab köögis ootamatult hoogsa töö ja suure liikumisvabaduse.
Hansgrohe Talis Select S köögisegisti.
Ka Talis Select köögisegisti puhul saab vett Select-nupuga imekiiresti tööle ja välja lülitada. See on nii kasutaja- kui keskkonnasõbralik. Peenesse tilasse integreeritud surunuppu saavad kokad ja kõik teised soovijad peopesa, käeselja või küünarnukiga mugavalt kasutada. Kasuta ja naudi!

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega