AXOR Uno valamukapi segisti

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXOR Uno

Stiilipuhtus. Perfektselt.

Lihtne ja ainult hädavajalikku hõlmav disain ning täiuslik funktsionaalsus: Phoenix Design’i loodud vannitoa kollektsioon AXOR Uno on ülimalt stiilipuhas. Põhitähelepanu on suunatud algupärasele vee transportimise elemendile – torule. AXOR Uno disainimisel on aluseks võetud toru silindriline vorm. Kuldlõikel põhinevate suurte proportsioonidega geomeetrilised elemendid sobivad üksteisega täpselt kokku. Nende askeetlik kuju avaldab vannitoas erilist mõju – seda nii valamu, vanni kui duši juures.

Ka segisti funktsionaalsus on taandatud vaid hädavajalikule, nagu näiteks ergonoomiline loogakujuline hoob, ümar "zero-handle" või uuenduslik Select-tehnoloogia. Viimasel juhul on segisti avamiseks ja sulgemiseks vaja vaid nupule vajutada. Täiuslik vorm ja funktsionaalsus.

Saadaval on järgmised AXOR Uno segistid: ühe hoovaga segisti, kolme auku paigaldatavad segistid, seinasisesed segistid ning põrandale toetuvad mudelid valamu ja vanni jaoks. AXOR FinishPlus annab võimaluse lisada vannituppa erilisi värvinüansse. Viieteistkümne pinnaviimistlusvariandi hulka kuuluvad näiteks harjatud nikkel või poleeritud pronks.


Puhtad vormid. Läbivalt järjekindel disain.

Pildid
  • AXOR Uno valamukapi segisti
  • AXOR Uno seinasegisti
  • Põrandale toetuv AXOR Uno valamukapi segisti
  • AXOR Uno loogakujulise hoovaga vannisegisti
  • Põrandale toetuv AXOR Uno vannisegisti
  • AXOR Showerpipe koos üladušiga 360

Lisateave AXOR Uno kollektsiooni kohta

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega