AXOR Montreux

 Autentsus. Perfektselt.

Sajandivahetus – uute alguste ja edusammude ajastu. Euroopa legendaarse Grand Hoteli aeg. Montreux on Genfi järve äärne legendaarne kuurort, millele ei ole selle ajastu esindajana võrdset. AXOR Montreux kollektsiooni on jäädvustatud selle aja võlu. Kollektsiooni kuuluvad segistid, dušid ja tarvikud on valmistatud päris esimeste tööstuslikult toodetud segistite järgi. Silded, ristikujulised nupud ja autentsete kirjadega portselandetailid on üle võetud klassikalistelt segistitelt. Üksikutest elementidest kokku pandud. Lihtne kasutada. Klassikalised madalate tilade ja ristikujuliste nuppudega segistid. Saadaval on ka kaasaegsete kõrgete tilade ja hoobpidemetega mudelid. Täiuseni viidud 20. sajandi algusest inspireeritud disain.

AXOR Montreux’ edulugu sai alguse 2006. aastal. Kollektsioon on loodud koostöös disainibürooga Phoenix Design. See Stuttgartis asuv disainibüroo on võitnud üle 700 disainiauhinna ja juhib juba aastaid IF edetabelit. Nüüd on AXOR Montreux autentsesse klassikalisse kollektsiooni lisandunud uued mudelid, mille puhul on kasutatud näiteks uutmoodi hoobpidemeid.

AXOR Montreux segistid ja tarvikud aitavad tuua vannituppa üle-eelmise sajandivahetuse hõngu. Samuti sobib AXOR Montreux kaasaegsesse vannituppa, lisades sellele põnevaid noote.

Pildid
  • AXOR Montreux veekraan
  • AXOR Montreux vannisegisti
  • AXOR Montreux tarvikud
  • AXOR Montreux vanni jaoks
  • AXOR Montreux Showerpipe
  • AXOR Montreux kolme auku paigaldatav segisti

Lisateave AXOR Montreux kollektsiooni kohta

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega