Eriti suur XXL-formaadis üladušš.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Rainmaker Select
üladušš ja Showerpipe

Veenaudingu uus dimensioon

Kas teile meeldivad suured dušid? Rainmaker Select on hansgrohe uusim XXL-üladušš. Selle suur neljakandiline pihustiplaat tagab vaheldusrikka heaolu-tunde, pakkudes samas suurt esteetilist naudingut.

Imeline dušinauding: kuna dušš on tõeliselt suur (580 või 460 mm), tundub duši all käimine justkui spaakülastusena. Rainmaker Select puhul saab valida järgmiste pihustusrežiimide vahel: Rain, Mono ja RainFlow (580) või RainStream (460). Nii saab valida, kas mässida keha täielikult dušivihma, lasta veel punktidena langeda või uhtuda keha kaskaadiga. Seesugune jõuline paduvihm peseb maha kogu kogunenud koorma ja värskendab imeliselt.

Rafineeritud disain: Rainmaker Select’il on suur klaasist pihustiplaat. Valgel taustal mõjub see värske ja nooblina. XXL-üladuši paigaldus sõltub eelistustest ja vannitoa kujundusest. 580 mm mudeli puhul paigaldatakse see otse seina külge. 460 mm mudeli puhul kinnitatakse see dušitoru abil kas lakke või seina külge. Olenemata asukohast: see peene kroomitud raamiga üladušš mõjub vannitoas kerge ja elegantsena. (Seade monteeritakse alati paigalduskomplekti külge, seega on moodne tehnoloogia nähtamatult seina sisse peidetud)

Mugav juhtida: tänu Select-tehnoloogiale saab pihustusrežiime valida vaid kerge vajutusega termostaadi nupule. ShowerSelect segistipaneelide tootevalikust leiate endale sobiva duši juhtimisseadme.

Lihtne puhastada: hõlpsalt puhastatava pihustiplaadi saate eemaldada lihtsalt ja tööriistu kasutamata (QuickConnect). Katlakivi saab aga eemaldada selletagi – lihtsat silikoonpihusteid hõõrudes (QuickClean).

Rainmaker Select – dušinaudingu uus mõõde

Pildid

Rainmaker Select on selgepiirilise disainiga ruumikujunduselement – pilgupüüdja moodsas vannitoas.

  • Suur klaaspinnaga üladušš Rainmaker Select.
  • Pihustusrežiim Rain, Rainmaker Select.
  • Pihustusrežiim Mono, Rainmaker Select XXL.
  • Suure Rainmaker Select üladuši pihustusrežiim RainFlow.
  • EcoSmart 9 l/min, Rainmaker Select.
  • ShowerTablet Select 700 suure üladuši jaoks.
  • ShowerTablet Select dušitermostaat.
  • Phoenix Design, Rainmaker Select.

Showerpipe? Seina sisse  või peale paigaldatav juhtimisseade?

Kas teil on plaanis vannituba renoveerida ja paigaldada sinna suur wellness-vihmadušš? Kas plaanite kõikidele põlvkondadele sobivat vannituba? Sel juhul on mõistlik paigaldada kohe Showerpipe. See mitmekülgne dušisüsteem koosneb üladušist, käsidušist (võimalik kasutada erinevaid mudeleid) ja Select-termostaadist. Innovatiivne hansgrohe termostaaditehnika hoolitseb usaldusväärse veevoolu eest ja kaitseb samas ebameeldivate temperatuurikõikumiste eest.

Rainmaker Select Showerpipe annab dušile uue särava näo ja sellel on palju hästi läbimõeldud funktsioone, mida saab juhtida ShowerTablet-termostaadi kaudu. See seinale paigaldatav termostaat on lisaks varustatud 700 mm pikkuse riiuliga, mille viimistluses on ühendatud klaas ja kroomitud pinnad, ning kuhu saab asetada kõik meeldivaks dušielamuseks vajaliku. Alternatiivina võib duši juhtimiseks valida seinast vaid pisut eenduvad seinasisesed termostaadid. Kuna need ShowerSelect-seadmed paigaldatakse elegantselt seina sisse, jääb duši alla rohkem vaba ruumi. Saadaval on nii kandilise kui ümara kujuga juhtmoodulid.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega