Uuest Select-segistist hakkab vesi voolama nupule vajutades.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Talis Select vannitoasegistid

Veevoolu saab käivitada ja peatada nupuvajutusega

Ka valamuala kasutamine on nüüd ülimugav. hansgrohe varustas nii Talis Select S kui Talis Select E vannitoasegistite sarjaSelect-tehnoloogiaga. See tähendab: veevoolu saab juhtida mugavalt nupuvajutusega. See segistite põlvkond paistab silma oma innovatiivse vormi poolest, sest segistitel puudub juhthoob. Nii paistavad valamukapi segistid silma oma selgepiirilise disaini ja funktsioonide poolest. Ja aitavad säästa keskkonda. Sest selle väärtusliku ressursi voolu saab nupuvajutusega sekundi pealt peatada. Ja veetemperatuur? Seda saab pööramisega reguleerida.

Talis (Select) S ja E: Imeline mugavus valamukapi juures

Pildid

„S“ tähistab ümarat disaini, „E“ aga ümardatud nurki.

Minimalistlik disain, mugavam kasutus

Tänu uue põlvkonna segistite Select-tehnoloogiale, saab neid juhtida nii sõrmede, käsivarte kui küünarnukkidega. Erinevad tila kõrgused tagavad selle, et segistid „toimivad“ kõikide valamu tüüpidega. Talis Select S valamukapi segistid on saadaval järgmiste kõrgustega: 80, 100 ja 190 mm. Ka Talis Select E erinevad kõrgused (110 ja 240 mm) jätavad tila ja valamu vahele palju vaba ruumi. hansgrohe on andnud sellele nimetuseComfortZone.

Proovige ise järele: hansgrohe ComfortZone testist leiate valamute ja segistite sobivad kombinatsioonid. Selleks, et üldpilt mõjuks harmooniliselt ja tüütud veepritsmed jääksid minevikku.

Kas teile meeldivad traditsioonilise pulkpidemega või pööratava tilaga Talis tooted? Klassikalised tooted jäävad loomulikult tootevalikusse – mõned neist (Talis S ja E) on uue disainiga.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega