Uudistoode: Select-nupuga hansgrohe köögisegisti.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Köögisegistid Metris Select ja Talis Select

Sujuvalt ja mugavalt käsitsetavate segistite põlvkond

Lihtsus on parim retsept. Uute köögisegistitega Metris Select ja Talis Select saab veevoolu juhtida nupuvajutusega. Ühekordne vajutus: vesi voolab, veel üks vajutus: veevool peatub. Neid moodsaid köögisegisteid saab Select-nupuga silmapilkselt sisse- ja välja lülitada. Ja seda mitte ainult sõrmedega, vaid ka käeselja, käsivarre või küünarnukiga. See pole mitte ainult kasutajasõbralik, vaid säästab ka ressursse. Kokakunsti sõbrad kinnitavad: selle nutika nupuga sujub köögi igapäevatöö mängeldes.

Kõik tööetapid sulavad üheks, kui ühendada Select-nupp (kahe pihustusrežiimiga) väljatõmmatava dušiga. Nii saate hoogsalt hakkama toiduvalmistamise, pesemise, täitmise või puhastamisega ja teie käsutuses on lisaks pool meetrit liikumisvabadust. Seda isegi ühe käega. Ja missugune on Metris Select ja Talis Select disain? Lihtsalt suurepärane.

Rõõm valamuala kasutamisest

Käepärased ja auhinnatud disainiga: siin on esitatud kogu teave Metris Select köögisegistite kohta.

Elegantne ja mitmekülgne, rafineeritud iseloomuga: siin on esitatud kogu teave Talis Select köögisegistite kohta.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega