Jätkusuutlik Hansgrohe Group, kuue jalaga looduses.

Kohustused ja vastutus jätkusuutliku tootmise tagamiseks

Ettenägelik nii ökoloogilises kui sotsiaalses mõttes

Ostes hansgrohe duši või segisti, võite olla kindel, et see näeb hea välja ja peab kaua vastu. Aga selles on peidus veel palju enamat: kogu protsessi vältel alates ideest kuni pakkimiseni ei jäeta Hansgrohe Group’is midagi juhuse hooleks. Siin toodetakse ressursisäästlikult – ja seda töökohtadel, kus inimene on alati esmatähtis. Ja ettevõtte tegevuspõhimõtted? Ettenägelikult õiglased.

Pihustusviiside jätkusuutlik uurimine, Hansgrohe Group’i töötaja.

Kõikides Hansgrohe Group’i asukohtades mõeldakse ja tegutsetakse jätkusuutlikult. See kehtib nii kõikide tootmisprotsesside kui ka tähelepanu kohta, millega suhtutakse töötajatesse ja ressurssidesse.

Vastutustundlik ettevõtte juhtimine, Hansgrohe Group.

Hansgrohes on suurepärased tulemused alati päevakorral. Kõik alates lihttöölistest kuni juhtkonnani töötavad selle nimel, et saavutada edu nii majanduslikus, keskkonnaalases kui ühiskondlikus mõttes.

Hansgrohe Group’i jätkusuutlik projekt.

Hansgrohe Group võtab endale ka ärihuvidest sõltumatuid kohustusi. Edendame sotsiaalseid ja keskkonnaalaseid projekte.

 

Jätkusuutlik EcoSmart-tehnoloogia, Hansgrohe Group.

hansgrohe leiutajad töötavad välja segisteid ja dušše, mis aitavad säästa väärtuslikke ressursse kodumajapidamistes ja hotellides. See on hea nii rahakotile kui keskkonnale.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega