Hansgrohe kaubamärgi uudised

Innovatsioon on alati olnud meie tugev külg.
Siit saate vaadata Hansgrohe kaubamärgi uusi sarju ja tooteid.

Siit saate inspiratsiooni!

Mees naudib Raindance Select üladušši – ja vajutab pihustusrežiimi valikuks nupule.

Meie uute duššide moto on: rõõm nupuvajutusega. hansgrohe esimese sisseehitatud Select-nupuga üladuši puhul saab valida kahe pihustusrežiimi, käsiduši puhul aga kolme režiimi vahel.

Temperatuuri ja veeregulaator, millel on kauni kujundusega riiul: Ecostat Select termostaat

Vormi ja funktsiooni uutmoodi sümbioos: see termostaat reguleerib individuaalselt nii veehulka kui -temperatuuri ning lisaks on sellel kaunis ja lai riiul mitmesuguse dušivarustuse hoidmiseks.

Rainmaker Select üladušid, naine.

Rõõm nupuvajutusega: Rainmaker Select XXL-üladušše ja Rainmaker Select Showerpipe dušše saab juhtida lihtsalt nupule vajutades ja nii tõuseb dušinauding täiesti uuele tasemele. Talis Select ilma kangita vannitoasegistites sulanduvad kokku vorm ja funktsionaalsus. Ning tänu Metris ja Talis Select köögisegistitele on valamu juures tehtav töö nüüd puhas nauding.

Mees Rainmaker Select üladuši all.
Kas pehme vihmarežiim või värskendav veejuga? Dušinauding on nupuvajutuse kaugusel. Valida saab erinevate pihustusrežiimide vahel, mis annavad dušielamusele uued mõõtmed! Samuti avaldab muljet selle uue XXL-üladuši selgepiiriline ja moodne disain.
Uuest Select-segistist hakkab vesi voolama nupule vajutades.
Veevoolu saab käivitada ja peatada nupuvajutusega! Nüüd on see innovatiivne kasutajasõbralik lahendus jõudnud ka valamukapi juurde. hansgrohe Select-tehnoloogiaga uue põlvkonna segistitel puudub hoob. Nendes segistites on ühendatud moodsaim disain ja funktsioonid.
Uudistoode: Select-nupuga hansgrohe köögisegisti.
Igapäevased köögitoimetused edenevad kui iseenesest. Uute segistitega Metris Select ja Talis Select saavad disainisõbrad veevoolu nüüd eriti ergonoomiliselt käivitada ja peatada. Kraanikausiala kasutamine on puhas rõõm: seda nii toiduvalmistamisel, veega täitmisel kui puhastamisel.
hansgrohe uudistooted
Heale tujule ümberlülitumine on kui lapsemäng. hansgrohe lisas klassikalisele Croma dušile nüüd nutika Select-nupu. Et kogu perekond saaks võimalikult mitmekesiselt dušimõnusid nautida. Lihtsalt nupuvajutusega. Ja uute dušiotsikute disain? See meeldib samuti kõigile!
hansgrohe Unica Comfort dušilifti täislahendus.
Rohkem tuge ja stabiilsust kogu perele: Unica Comfort aitab kõigil end duši all ja vannis kindlalt tunda.
Uued Metris segistid: mugavuseks igal tasemel.

Hansgrohe lisab vannituppa vaba ruumi ja laiendab ComfortZone'i, kasutades selleks uute tootesarjade Metris, Talis ja Focus värskendavalt mugavaid valamusegisteid. Digitaalsed tööriistad aitavad Teil tootevalikus orienteeruda.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega