AXOR Citterio E

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXORi kaubamärgi uudised

Meiega saate osa vapustavast disainist ja uutmoodi isikupärast nii köögis kui vannitoas. AXOR täiendas oma edukaid kollektsioone, mis on välja töötatud koostöös maailmanimega disaineite ja arhitektidega. Õppides tundma uusi võimalusi ning valides sobivaid lahendusi, olete sammuvõrra lähemal oma unistuste vannitoale ning täiuslikult mugavale köögile. 

 

AXOR ShowerHeaven üladušš.
Avangardistliku disaini ja innovatiivsete tehnoloogiate kooslus. Duširuumist saab imelisi vee-elamusi pakkuv ruum. Uued AXORi dušitooted ja segistid on viimane sõna duššide alal. Luksuslik: AXOR ShowerHeaven 1200. Uue pihustusrežiimiga. Telli üladušš AXOR 350. Ainulaadne igas mõõdus.
AXOR Uno valamusegisti.

Stiilipuhatas vannitoa tootesarjas AXOR Uno on põhilise disainielemendina kasutatud toru. Ülim funktsionaalsus on ühendatud viimse piirini taandatud vormiga: silindrikujulised geomeetrilised elemendid on täisnurksed või kaarjad. AXOR Uno kollektsiooni kuuluvad tooted valamu, duši ja vanni jaoks. 

AXOR Montreux segistid

Kollektsioon AXOR Montreux on loodud eelmise sajandivahetuse ajastu vaimus. Uute alguste ja edusammude aeg 20. sajandi alguses. Dušid ja segistid sarnanevad oma väljanägemiselt esimestele tööstuslikult valmistatud segistitele. Siin saate tutvuda autentse klassikalise välimuse ja tänapäeva funktsionaalsusega vannitoa tootesarja mudelitega. 

AXOR ShowerSelect duširuumis.
Väike nupp muudab duši all käimise nüüd veelgi mugavamaks.
AXOR One duššide juhtseadmed.
AXOR One termostaatmoodul disain on rangelt allutatud lihtsuse põhimõttele: see suuremõõtmeline, lameda kuju ja pisut ümardatud servadega seade edastab duširuumis jõulise sõnumi ning selle juhtimine on lihtne ja intuitiivne.
AXOR Citterio E kollektsiooniga interjöörid.
Ajatu kollektsioon, milles sulanduvad tuttav ja uus. AXOR Citterio E vormikas disain on ühtaegu nii kvaliteetne kui peenelt elegantne. Need tooted sobivad suurepäraselt igas stiilis vannitubade erinevatesse osadesse.
AXOR Universal vannitoatarvikud.
AXOR Universal tarvikute sarjaga saab vannitoa eriti isikupäraseks muuta: elegantseid ja ajatuid elemente on võimalik mitmekülgselt kasutada ja tänu oma universaalsele disainile sobivad need väga erinevate stiilimaailmadega.
AXOR ShowerProducts designed by Front

Kolm disainerit toovad tavaliselt peidetud elemendid elegantselt nähtavale: skandinaaviapärase lihtususega jäädvustavad nad tehnika ilu– torudest, muhvidest, ventiilidest ja lehtritest saavad pilkupüüdvad disainiobjektid. Fronti käekiri on tuntav kokku viiel AXORi dušitootel.

AXOR LampShower designed by Nendo

Nendo unistab piiride kaotamisest, nii et seguneksid kõige erinevamad eluruumi osad: valgustiga duššist, mille all toolil saaks raamatut lugeda. Nii hämmastab ta meid elutoavalgustiga, mis on samas ka dušš. Luuleliselt öeldes muudab AXOR LampShower vannitoa koduseks. Valgus ja vesi on selles seadmes justkui maagiliselt seotud.

AXOR Citterio Select köögisegisti töös.

Axori uued köögisegistid täiendavad valamulauda elegantse tipptehnoloogiaga. Saledajoonelisel segistil on üks mugav funktsioon: veevoolu saab mugavalt nupuvajutusega avada ja sulgeda.

AXOR Starck Organic vannitoasegistid kahe pesukausi tüüpi valamu kõrval

AXOR ja Philippe Starck teevad veekasutuses revolutsiooni. Uue vannitoa tootesarja keskmes on orgaaniline ja minimalistlik disain ning eriti sensuaalne vee-elamus. AXOR Starck Organic ühendab endas intelligentsed funktsioonid ja ökoloogilised väärtushinnangud. Seega on kollektsiooni moto: Follow your Head and your Heart.

Lisainfo Axori uudistoodete kohta:

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega