hansgrohe kaubamärgi uudistooted

Kauneimad hetked veega.

Siit leiate hansgrohe kvaliteetkaubamärgi uued segistid, dušid ja valamud. Oleme need välja töötanud kirega vee ja Saksa insenerikunsti vastu. Tutvuge meie teedrajavate lahendustega, mis muudavad igapäevase veega kokkupuute suurepäraseks. Uuenduslike tehnoloogiate ja auhinnatud disaini põhieesmärk on üks: Kauneimad hetked veega.

Novus segistid kogu vannitoas.

Moodne selgepiiriline disain: hansgrohe uue sarja toodetel on palju erinevaid kasutusvõimalusi valamu, vanni, duši ja bidee jaoks.

Kätepesu hansgrohe Metropol segistiga.
Tutvuge segistite tootesarja Metropol väljendusrikka disaini ja täpse geomeetriaga. Neid valamukapi-, vanni- ja dušisegisteid iseloomustavad täpsed piirjooned ja suured pinnad. Valida saab viie erineva kõrguse vahel. Nurgad ja servad võivad olla nii elegantsed!
Naine, üladušš Raindance E.

Ruudukujuline, stiilne ja hästi kombineeritav: kvaliteetne Raindance E tootevalik paistab silma suurepäraste veefunktsioonide poolest ja lisab oma elegantsete kroom- ja klaaspindadega vannitoale väärtust. See silmatorkava disainiga toode on vannitoas tõeline pilgupüüdja ja sobib eriti hästi kokku uue segistite tootesarjaga Metropol.ShowerTablet’i lai riiul muudab duši all käimise veelgi mugavamaks. 

Uued PowderRain pihustusrežiimiga tooted.

Uue hansgrohe pihustusrežiimi PowderRain tuhanded mikropeened piisad mähivad teid meelelisse veekookonisse. Kõik on õrn ja vaikne, et saaksite unistamiseks ja tõeliseks lõõgastumiseks sellesse pelgupaika sukelduda. Neile, kellele meeldib „kookonisse pugeda“: koduseinte vahele tagasi tõmbudes rahu leida. 

Duši juhtimisseade RainSelect ja käsidušš.

Tutvuge hansgrohe uusima juhtpaneeliga lõõgastava duši jaoks: sobib kuni viie veeväljundi vahel valiku tegemiseks ja soovitud pihustusrežiimi valimiseks ning veevoolu hulga ja temperatuuri reguleerimiseks. Tänu oma suurtele klaaspindadele ja peenele siluetile on RainSelect nagu ruumikujunduselement. 

Naine Croma 280 üladuši all.

Ümar ja kergesti kombineeritav mitmekülgne toode uues suuruses: ühe pihustusrežiimiga – RainAir-dušivihmaga – Croma 280 läbimõõt on 280 mm. Disain ja suurepinnaline dušinauding hea hinnaga, saadaval kahes variandis: üladušina või Showerpipe dušisüsteemina. 

Naine Unica Comfort ShowerSet komplektiga.

See TÜV poolt heakskiidetud toode muudab duši all käimise kõikidele pereliikmetele mugavamaks ja ohutumaks. Unica Comfort ühendab endas nii dušilifti kui käepidet ohutuks duši all käimiseks, selle juurde kuuluvad ka mugav jalatugi  ja praktiline riiul. 

naine ja hansgrohe Metropol Classic.

Elegantne segistite tootesari Metropol Classic sobib hästi klassikalise stiiliga ja lisab vannitoale väärtust. Tänu suurele tootevalikule saab nii valamu, vanni kui duši juures kasutada ühte läbivat stiili: suursuguse kuldse viimistlusega tooted lisavad vannitoale erilise aktsendi. 

Lapsed hansgrohe valamukomplekti juures.

Tutvuge meie uudistoodetega köögi jaoks – pakume kvaliteetseid valamuid ja käepäraseid köögisegisteid, aga ka uudseid valamu ja segisti komplekte. Kestev rõõm köögi uue täpselt teie nõudmistele vastava tööala üle. 

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega