Uus: PowderRain by hansgrohe.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Uus: Raindance Select S mikropiiskadel põhineva pihustusrežiimiga PowderRain

Õrn, vaikne, pritsmeteta: uutmoodi dušielamus kookonis

Kas teile meeldib „kookonisse pugeda“: koduseinte vahele tagasi tõmbudes rahu leida? Sel juhul meeldib teile kindlasti mõte kodusest eraspaast. Uue hansgrohe pihustusrežiimi PowderRain tuhanded mikropeened piisad mähivad teid meelelisse veekookonisse. Teie uues unistamiseks ja tõeliseks lõõgastumiseks loodud pelgupaigas on kõik õrnalt pehme ja vaikne. See peen pihustusrežiim loodi, et saaksite nautida rahu ja vaikust. Selleks, et tunneksite end hoitult ja hellitatult ning saaksite iga päev nautida erakordset dušielamust.

Sosinvaiksed mikropiisad – loodud hansgrohe helilaboris

PowderRain näitab kõige nauditavamal viisil, mis on veega võimalik teha, kui lasta sellel läbi hansgrohe duššide voolata. Tuhanded mikropiisad tekitavad tunde nagu seisaksite õrna suvevihma käes. Vesi väljub düüsidest eriti vaikselt. hansgrohe helilabori ekspertidel õnnestus dušiheli oluliselt vaiksemaks muuta: sosinvaikseks. Selleks, et saaksite end igapäevase veerituaali ajal täielikult välja lülitada. PowderRain pole muuseas mitte ainult õrn, vaid ka tõhus. Rohked piisad uhuvad dušigeeli korralikult maha ja šampooni tõhusalt juustest välja.

Minipiisad, maksimaalne toime, vähe pritsmeid ja säästlik

Mikrojugasid juhitakse nii nutikalt, et need duši all peaaegu ei pritsigi. Eriti väheste pritsmetega pihustusrežiim tähendab ka seda, et tekib vähem katlakiviplekke, seega on puhastamine lihtsam. See on hea uudis iga vannitoa puhul. Seda eriti praegu moes oleva läbipaistva vannitoa trendiga haakuvate avatud duššide puhul. Kas mõtlete keskkonnale? Pihustusrežiim PowderRain kasutab vähem vett. Seega säästate duši all käies kuni 20 protsenti veest ja energiast. Nii säästate loomulikku dušielamust nautides ka ressursse!

Kas soovite saada osa PowderRain dušielamusest?

Pildid

Tutvuge võimalustega siin.

  • hansgrohe dušikomplekt pihustusrežiimiga PowderRain.
  • hansgrohe üladušš pihustusrežiimiga PowderRain.
  • hansgrohe Showerpipe pihustusrežiimiga PowderRain.
  • hansgrohe käsidušš pihustusrežiimiga PowderRain.
  • hansgrohe PowderRain peseb šampooni välja.
  • hansgrohe PowderRain pritsib palju vähem.
  • PowderRain: hansgrohe laboris katsetatud.

PowderRain hansgrohe käsiduššides, dušikomplektides ja dušisüsteemides

hansgrohe lisas uue pihustusrežiimi üle maailma hinnatud kaasaegsele funktsionaalsele ja töökindlale kvaliteetduššide tootesarjale Raindance Select S. Meie tootevalikus leidub sobiv toode igale vajadusele alates lihtsalt uue käsiduši külgekruvimisest, kuni täieliku peitpaigaldatava süsteemini. Peen dušijuga on peidetud käsidušši Raindance Select S 120 3jet P. Sellel dušil on lisaks pihustusrežiimid Rain (täielik dušivihm) ja Whirl (pehmelt masseeriv juga). Sobiva dušiliftiga saab sellest dušikomplekt Raindance Select S 120 3jet P. Kui paigaldate üladuši Raindance S 240 1jet P, katavad mikropiisad kogu keha. Täiuslikult hellitav komplekt üladušist, käsidušist (mõlemad pihustusrežiimiga PowderRain) ja termostaadist kannab aga nime Showerpipe Raindance Select S 240 1jet P.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega