hansgrohe Metropol sarja vannitoasegistid.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Moodne. Muljetavaldav. Metropol.

Iseloomulikud geomeetrilise disainiga segistid

Metropol segistite tootesari annab selgepiirilisusele vannitoas uue tähenduse. See inspireerib kõiki, kes hindavad sirgjoonelist ja väljendusrikast disaini. Täpse ja graatsilise disainiga Metropol tähendab kvaliteetset vannitoadisaini ja valitud isikupära. Stiilne geomeetriline kuju on pilgupüüdja nii valamu juures, dušialas kui ka vanni juures. Käepidemed ja tilad sobituvad tänu oma paralleelsetele vormidele harmooniliselt üksteisega. Metropol segistid sobivad täiuslikult moodsasse interjööri ja variantiderohkus on üllatavalt suur. Kliendi jaoks tähendab see suurt mänguruumi kavandamisel ja kasutamisel. Uue hansgrohe tootesarja ilu ja mitmekülgsus mõjuvad inspireerivalt.

Metropol valamusegistid: paljude erinevate käepidemete ja kõrgustega

Metropol segistite hulgast leiate sobiva lahenduse iga valamu jaoks. Sõltuvalt eelistustest ja valamu tüübist. Valida saab kolme käepideme vahel:

 

 • elegantne lamedapinnaline kang;
 • filigraanne sangakujuline käepide;
 • Minimalistlik Select-nupuga käepide lihtsaks nupuvajutusega kasutamiseks.

 

Kas soovite segisti tila alla palju vaba ruumi? Metropol valamusegistite viis erinevat kõrgust lubavad valida endale sobiva ComfortZone’i. (Metropol 100 on saadaval ka pikema tilaga: nii on valamuala veelgi mugavam kasutada.) Põrandale toetuv valamusegisti on kaunis pilgupüüdja, mis annab ruumile erilise ilme. See paigaldatakse eraldiseisva valamu kõrvale või taha. Teine paralleelsete joontega pilgupüüdja on eraldiseisvate juhtelementidega kolme auguga valamusegisti, millel on kaks ComfortZone’i.

Metropol – esmaklassiliselt kasutajasõbralik

Pildid

Moodne Metropoli tootevalik väljendab kõiki hansgrohe disaini ja segistite alaseid teadmisi.

 • hansgrohe Metropol hoobpide valamu.
 • hansgrohe Metropol loogakujuline pide valamu.
 • hansgrohe Metropol, Select, pealepaigaldatav valamu.
 • hansgrohe Metropol valamukapp, Select Highriser.
 • hansgrohe Metropol valamukapp, seinale kinnitatav.
 • hansgrohe Metropol põrandale toetuv valamukapi segisti.
 • hansgrohe Metropol põrandale toetuv vannisegisti.
 • hansgrohe Metropol dušiala.
 • Hotelli vannituba Metropol vanni ja valamukapiga.
 • Hotelli vannitoa fookuses Metropol vann.

Metropol segistid: silmapaistvad ka duši- ja vannialas

Geomeetriliste duši- ja vannisegistite tootesari Metropol annab igale vannitoale erilise ilme.

Dušinauding Metropoliga
Selgepiiriline disain paistab silma ka duši all. Efektne pilgupüüdja: seinale paigaldatav kangsegisti, millega saab veevoolu stiilselt ja kindlalt reguleerida. Minimalistlikud seinasisesed segistid on saadaval kas kangkäepidemega või sangakujulise käepidemega. Sobib suurepäraselt Metropol sarjaga: kandiline üladušš Raindance E. Tervikliku geomeetrilise disaini ja luksusliku dušinaudingu jaoks.

Vanniskäik Metropoliga
Metropol segistid on iga vanni põhielemendiks nii disaini kui funktsiooni osas. Kõikide variantide puhul on tagatud aastatepikkune rõõm disainist! Suurepinnaline vanni sissevoolukraan eristub oma silmapaistva selgepiirilise pinna poolest. Lamedapinnaline seinasisene juhtseade on oma minimalistliku ruudukujulise disainiga ajatu. Samuti võib meeldida: põrandale toetuv vannisegisti eraldiseisva vanni kõrval. Sellega väljendate oma head maitset. Ja üllatate oma kliente.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega