hansgrohe Raindance E tootesarja dušid.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

Raindance E: geomeetriline ja ajatult elegantne

Dušinaudingul on uus ilme

hansgrohe Raindance E tootevalikusse kuuluvad efektsed pilgupüüdjad moodsa vannitoa jaoks. Ruudukujuline üladušš paistab silma oma tasapinnalise geomeetria ning kroomitud ja kriimukindlast turvaklaasist kvaliteetsete pindadega. Mäng täisnurksete nurkade ja tasapindadega jätkub katkematult, minnes Showerpipe’ilt üle dušikomplektile, dušiliftile ja ShowerTablet termostaadile. Mitmekülgne Raindance E tootevalik pakub arvukalt võimalusi oma unistuste vannitoa isikupäraseks sisustamiseks. Kas soovite endale täiuslikult kokkusobivat vannituba? Segistite tootesari Metropol sobib ideaalselt kokku Raindance E-ga. Mõlema disain põhineb täpsel geomeetrial.

Disaini ja funktsionaalsuse kooslus: kõrgtasemel dušid XXL

Raindance E üladušil on läbimõeldud ja tõhus pihustiplaat: selle keskosas on joad intensiivsemad, et šampoon välkkiirelt juustest välja pesta. Äärepoolsed düüsid on madalama intensiivsusega. Pehme dušivihm katab seega mõnusalt kogu keha. Täidlaseid kergeid piisku tekitab AirPower. Saadaval on ka veesäästlik EcoSmart tehnoloogiaga mudel.

Raindance E: lihtsalt kombineeritav, isikupärane ja noobel

Pildid
 • Üladušš Raindance E, FixFit Porter 300.
 • hansgrohe Showerpipe Raindance E.
 • hansgrohe Raindance E üladušš.
 • Dušikomplekt Unica E koos ShowerTablet 350-ga.
 • Dušilatt Unica E koos dušihoidikuga.
 • Dušilatt Unica E, riiul Casetta E.
 • Riiuliga ShowerTablet 600.

Raindance E tootevalik: palju variante, lõõgastavad elamused

Raindance E tootevalikus on erinevaid variante – nende hulgast leiate oma jaoks sobiva.

 

 • Ruudukujuline üladušš kindlustab XXL dušielamuse. Unistuste vannitoa projekteerimiseks on saadaval kolm seinale või lakke paigaldatavat varianti. Lakke integreeritud versiooni puhul (pihustiplaat: 400 x 400 mm) sulanduvad lagi ja dušš ühte.
 • Dušikomplekti kuulub elegantne lame dušilift Unica E ja mugav käsidušš Raindance Select S 120. Iselukustuva, reguleeritava kõrgusega, pööratava ja kallutatava dušihoidikuga saate käsiduši oma vajadustele vastavaks kohandada. Valige sobiv pinnakate: poleeritud kroom, valge/kroom või must/kroom. Dušilift on saadaval ka eraldi.
 • ShowerTablet termostaatsegisti duši jaoks ühendab endas dušitermostaadi mugavuse ja 350 või 600 mm laiuse suure riiuli. Ruudukujulise Raindance E disain kordub turvaklaasist esipaneelil, mis on poleeritud kroomi või valge/kroomi viimistlusega. Lihtne sümbolite keel ja ergonoomilised nupud muudavad kasutamise lihtsaks.
 • ShowerTablet termostaatsegisti vanni jaoks on toode, mis ühendab endas vanni sissevoolukraani ja termostaadi. Lisades sellele sobiva käsiduši, saate mugava pöördnupu abil veeallikat valida.
 • Showerpipe on toode, mis ühendab endas dušikomplekti kõik mugavused ja termostaadi. Tänu lihtsale paigaldusele olemasolevate liideste külge, sobib see hästi kasutamiseks vannitoa renoveerimisel.

 

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega