Uus: PowderRain by hansgrohe.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

hansgrohe PowderRain: sosinvaikne dušielamus

Taevalik mikropiiskadest kookon

Uued mikropiiskade puudutus nahal on taevalik. Ja need näitavad kõige nauditavamal viisil, mida on veega võimalik teha, kui lasta sellel läbi hansgrohe duššide voolata. See peen juga pakub teile ainulaadse dušielamuse: nagu seisaksite õhkõrnas suvevihmas. Veekookon loodi, et saaksite nautida rahu ja vaikust, et tunneksite end hoitult ja hellitatult ja et duši all käimisest saaks teile nauding oma isiklikus spaas.

Minipiisad, maksimaalne mõju. Ja vähe pritsmeid

Mikropiisad väljuvad düüsidest eriti vaikselt. hansgrohe helilabori ekspertidel õnnestus dušiheli oluliselt vähendada: sosinvaikseks. Selleks, et saaksite end keha eest igapäevaselt hoolitsedes täielikult välja lülitada. PowderRain õrn JA tõhus. Väga-väga paljud piisad pesevad dušigeeli nahalt maha ja šampooni juustest välja. Tänu nutikale vee juhtimisele on uus pihustusrežiim lisaks eriti väheste pritsmetega. Teie jaoks tähendab see vähem lubjakiviplekke = vähem puhastamist. See on hea uudis iga vannitoa jaoks.

PowderRain: lõõgastavalt õrn ja vaikne

Pildid
  • PowderRain režiimiga Raindance Select S käsidušš.
  • Raindance Select S käsidušš, pihustusrežiim Whirl.
  • Raindance Select S dušikomplekt, PowderRain.
  • Showerpipe Raindance Select S, PowderRain.
  • hansgrohe PowderRain peseb šampooni välja.
  • Showerpipe Raindance Select, PowderRain

P nagu PowderRain: uus duššide tootesari

Peeneid jugasid saate nautida juba minimaalsete muudatustega dušialas. Kui soovite aga vannitoa uuesti sisustada, pakume selleks ka täislahendust. 

Tehnika võib olla nii mõnus

PowderRain põhineb innovatiivsel tehnoloogial. Teie heaolu tagamiseks liigub hansgrohe veejugade osas hoopis uude suunda: igal PowderRain dušidüüsil on kuus väikest ava (üheainsa asemel), mis jaotab joa mikropiiskadeks. Tänu sellele on joad palju peenemad kui tavapärased dušijoad. Nii tunnete, et vesi langeb sulgpehmelt nahale.

hansgrohe PowderRain toodetel on ka teisi uuenduslikke tehnoloogiaid, mis teie elu mugavamaks muudavad: Select-nupp ja QuickClean.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega