Sotsiaalmeedia

Hansgrohega saab ka interneti kaudu ühendust pidada

Olgu tegemist Facebooki, Twitteri, Youtube'i või Flickr'iga – sotsiaalmeedia on põnev, mitmekesine ning pakub uusi huvitavaid suhtlusvõimalusi. Seda ka Hansgrohe Grupi jaoks. Sellepärast oleme Teile koostanud nimekirja kõikidest suhtlusvõrgustikest ja internetiportaalidest, mille kaudu saate meiega ühendust pidada. Astuge ikka ja jälle läbi, sest see nimekiri täieneb pidevalt.

Leidke Hansgrohe Facebookist

Facebook

Facebook on oma ligikaudu 900 miljoni kasutajaga suurim suhtlusvõrgustik Internetis. See pakub Hansgrohe SE ettevõttele uusi võimalusi klientide, partnerite ja teiste huvitatud isikutega suhtlemiseks.

Hakates Facebookis hansgrohe kaubamärgi ja meie disaintoodete kaubamärgi AXORi fänniks, saate regulaarselt uudiseid hetke toodete ja sündmuste kohta ning hoiame Teid kursis vee-, disaini- ja arhitektuurialaste teemade ning jätkusuutlikkuse küsimustega. Loomulikult on kõik meie teemad kommenteeritavad ning neid saab Facebookis oma sõpradega jagada. Teie osalus ja arvamus on meie jaoks oluline!

hansgrohe Facebookis 
AXOR Facebookis

Jälgige Hansgrohe SE postitusi Twitteris

Nüüd saab Hansgrohe Grupi tegemisi jälgida Twitteri vahendusel ning niiviisi saate alati esimesena teada meie ettevõttega või hansgrohe ja AXORi kaubamärkidega seotud uuendustest ning vee-, disaini- ja jätkusuutlikkuse alastest uudistest.

Twitter on lühisõnumite jagamise teenus, mis lubab eraisikutel ja firmadel internetis oma postitusi avalikustada. Kui olete Twitterisse sisse logitud, saate lugeda teiste kasutajate sõnumeid ning nende postitusi („säutse“) tellida. Loomulikult võite ka ise kirjutada (säutsuda) ja niiviisi teistele kasutajatele, kes Teie postitusi jälgivad („jälgijad“), teada anda kõike mida soovite. Seejuures on ühe säutsu maksimaalne pikkus 140 tähemärki.

Tutvuge Hansgrohe SE pakutavaga YouTube'is

Veebitelevisiooni alased uudised: Oma uusimaid tooteid ja vannitoalahendusi, kampaaniaid, sooduspakkumisi ning kaubamärkide uudiseid tutvustame me YouTube kaudu.

Disain ja kvaliteet, innovatsioon ja jätkusuutlikkus, veemõnud ja sensuaalsus: eksklusiivsete lühifilmide, videomontaažide ja messiülevaadete kaudu avaneb Teie ees kogu Hansgrohe maailm.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega