AXOR Universal tarvikute ülevaade.

Siit saate alla laadida Flash Playeri (lingitud)

AXOR Universal tarvikud

Universaalsed ja individuaalselt kasutatavad tarvikud – designed by Antonio Citterio

AXOR Universal tarvikud on mitmekesised nagu elu ise. Ajatult elegantsed tarvikud rahuldavad erinevaid mugavusvajadusi – nii sellistes vannitubades, mida kasutab üks inimene või perekond, kui ka nendes, mida kasutavad erinevad põlvkonnad. Üksikuid elemente saab kombineerida vastavalt oma soovidele ja tingimustele. Universaalne disain sobib oma pehmete vormide ja selgete joontega hästi väga erinevate stiilimaailmadega. Ja seda mitte ainult vannitoas. Riiulid, käterätihoidjad ja seebidosaatorid sobivad hästi ka kööki.

Kvaliteetsed ja paindlikud

AXOR Universal tarvikute üksikud elemendid on toodetud kvaliteetsetest materjalidest: kroomitud metall, peegelklaas või piimklaas. Need on hügieenilised, kergesti puhastatavad ja kestvad. AXOR Universal tarvikud on lisaks sellele ka tõeliselt paindlikud: need sobivad erinevate AXORi kollektsioonidega ja muudavad nii üksinda kui kombineeritult vannitoa kasutamise lihtsamaks ja mugavamaks. Nii võib ühte elementi kasutada näiteks käterätihoidjana või hoopis raamina, millele kinnitada muid tarvikuid, nagu hambapesutops või seebialus: valik on Teie!

Nutikad pisiasjad muudavad elu palju lihtsamaks

AXOR Universal tarvikute läbimõeldud lahendused muudavad elu mugavamaks. Näiteks saab vedelseebidosaatorit hõlpsalt vaid ühe käe abil kasutada ja selle lamedat klaaskatet võib vannitoas või köögis riiulina rakendada. Kui erinevad elemendid on raamile kinnitatud, on need alati käepärast ja sobivad täpselt vajadustega: enimkasutatavaid tarvikuid saab soovikohaselt kombineerida.

Hansgrohe kasutab erinevaid küpsisefaile. Te saate nõustuda kõigi küpsiste kasutamisega või määrata oma isiklikud seaded või uurida üldises andmekaitses sätestatut.

 

Nõustun kõigi küpsistega