Hansgrohe Groupi peakontor Saksamaal Schiltachis.
Globaalne tegija esitleb end

Hansgrohe Group faktides ja arvudes

Saksamaal Schiltachis asuv Hansgrohe Group on globaalne tegija vannitoa- ja köögi sanitaartehnika valdkonnas. Siit saab lugeda lisaks ettevõtte ja selle väärtuste kohta. Muuseas: hansgrohe on AXORi kõrval üks Hansgrohe Groupi kaubamärkidest.

Tulevik toetub minevikule

Hansgrohe Group on nii innovatsiooni, disaini kui ka kvaliteedi poolest vannitoa ja köögi sanitaartehnika valdkonna juhtiv ettevõte. Lisaks kvaliteettoodete kaubamärgile hansgrohe, mille veebilehele te sisenemas olete, kuulub ettevõttele Hansgrohe ka luksuslikele vannitubadele ja köökidele mõeldud disaintoodete kaubamärk AXOR.

See 1901. aastal Schwarzwaldis rajatud ettevõte annab oma segistite, duššide ja dušisüsteemidega veele vormi ja funktsiooni. Ainulaadsed leiutised, nagu

  • esimene erinevate pihustusrežiimidega käsidušš,
  • esimene väljatõmmatav köögisegisti või isegi
  • esimene dušilift,

kujundavad firma ajalugu.

Hansgrohe Group on nimi, mis seostub vastupidavate ja kvaliteetsete toodete ning vastutusega inimeste ja keskkonna ees. Ressursisäästlike toodete kestlik tootmine on ettevõtte rahvusvahelisse tegevusse kindlalt sisse kirjutatud. 

Allolevate linkide kaudu saab rohkem teavet ettevõtte kohta. Need viivad otse Hansgrohe Groupi veebilehele. Oleme sinna kokku kogunud kogu olulise informatsiooni.

Edu valem: töötajad

Hansgrohe on koht, kus töötavad inimesed, kellele meeldib eksperimenteerida. Neile meeldib tegeleda kaunilt kujundatud ja suurepäraselt toimivate kvaliteettoodetega. Nad paistavad silma oma valdkonna sügavuti tundmisega. Nad pühenduvad päevast päeva tööle, sealhulgas ka vee nimel. Nad on Hansgrohe Grupi jätkuva edu võti.

Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses