Kaubamärkide omanik tutvustab ennast

Hansgrohe grupp faktides ja arvudes

Siit saate lugeda kasulikku teavet Hansgrohe kohta. Oma 34 ettevõtte ja 22 müügikontoriga üle maailma kuulub Hansgrohe väheste sanitaartehnika valdkonna globaalse haardega ettevõtete hulka. 2018. majandusaastal töötas firmas umbes 5000 inimest ja selle tooteid tarniti rohkem kui 140 riiki. Muide, „hansgrohe“ on lisaks kaubamärgile „AXOR“ üks Hansgrohe grupi kaubamärke.

Tulevik toetub minevikule

Segistite ja duššide asjatundja Hansgrohe on pikaajaliste traditsioonidega. Firma rajaja Hans Grohe alustas 1901. aastal tagasihoidlikult, asutades Schwarzwaldis Schiltachi linnas plekksepa töökoja. Tootearendus ja ettevõtte peakontor asuvad endiselt seal. Kuid tänapäeval on „nutika Hansu“ alustatud hansgrohe kaubamärgil ülemaailmne maine: selle tooteid kasutatakse ja hinnatakse kogu maailmas.

Hansgrohe grupp: kohal kogu maailmas

 Ettevõte Hansgrohe SE...
  •  on Euroopa äriühing (Societas Europaea), mis ei ole börsil noteeritud;
  •  kuulub kahele aktsionärile:
    - USAs asuv Masco Corporation, Taylor / Michigan,
    enamusaktsionärina (68 protsenti)
    - Syngroh Verwaltungs- und Beteiligungs-GmbH, Schiltach,
    Klaus Grohe perekond (32 protsenti).

Rahvusvahelise haardega Hansgrohe grupi tootmiskeskused asuvad Saksamaal, Prantsusmaal, Hiinas ja USAs. Umbes 77 protsenti käibest tekib välismaal.


Selgituseks: kaubamärk hansgrohe - firma Hansgrohe

Sellelt veebisaidilt leiate kogu teabe hansgrohe kaubamärgi ja selle esmaklassiliste vannitoa- ja köögitoodete kohta. Luksuslike vannitubade ja köökide jaoks mõeldud AXORi disainkaubamärgi tooted leiate AXORi veebilehelt. Oleme Hansgrohe grupi lehele kokku kogunud olulise teabe ettevõtte Hansgrohe kohta.

 Järgmised lingid viivad teid otse Hansgrohe grupi veebilehele:
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses